Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

В YouTube Music станет проще добавлять песни в плейлисты

YouTube Music полегшує додавання пісень до списків відтворення

Надійшли новини про те, що платформа для перегляду відеороликів вирішила проявити турботу про користувачів і представила невелике нововведення: пісні будуть додаватися автоматично

Стало відомо, що YouTube Music додала нову функцію, яка робить управління плейлистами ще простіше і зручніше. Якщо Користувач тільки що додав в плейлист пісню, то наступні збереження будуть відправлятися в одне і те ж місце. Новину повідомив 9to5google 28 червня 2023 року.

Розглянуте нововведення обіцяє економити час користувачів, допомагати їм розширити свій музичний кругозір і ряд інших переваг. Додаток YouTube Music аналізує смаки та уподобання користувачів та пропонує їм пісні, які можуть їм сподобатися. Простіше кажучи, відтепер користувачі відкриють для себе нових виконавців і жанри, які відповідають їх настрою і інтересам.

Нова функція враховує контекст та «ситуацію» користувача. Наприклад, якщо він слухає музику під час занять спортом, додаток YouTube Music порекомендує пісні, які підходять для тренування. Якщо ж користувач слухає музику під час відпочинку або сну, програма допоможе підібрати пісні, які допоможуть розслабитися і заснути. Це означає, що відтепер YouTube Music адаптується до потреб і бажань користувача і створює для нього індивідуальний музичний досвід.

Нововведення буде корисно для тих, хто часто створює або редагує плейлисти в додатку YouTube Music. Воно дозволяє швидко і легко додавати нові пісні в плейлисти, не витрачаючи час на пошук потрібного в списку. Ці функції сприяють спрощенню зміни порядку або видалення пісні з плейлистів, використовуючи кнопку «Змінити». Вона робить додаток YouTube Music більш зручним і функціональним для користувачів.

В даний час в додатку для Android такого налаштування немає. Логіка цієї можливості є розумною, особливо якщо Користувач щойно створив новий список відтворення, і наповнює його вмістом за бажанням.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що YouTube Music анонсує нову функцію для користувачів США : відтепер вони можуть слухати подкасти. А також наша редакція повідомила , що новинка у вигляді YouTube Music надає можливість користувачам транслювати власні радіостанції.