Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google разрабатывает нововведение

Google розробляє нововведення, щоб користувач відновлював відтворення мультимедіа на ходу

Google ділиться новинами про розробку функції, яка дозволить синхронізувати відтворення медіа на різних пристроях, сумісних із Spotify Connect

Google працює над крос-девайсними повідомленнями, щоб забезпечити користувачам використання мультимедіа на різних пристроях з моменту «паузи» на одному з них. Цю новину повідомив Tech Crunch 5 січня 2023 року.

Суть розробок полягає в тому, щоб користувач міг призупинити музику або подкаст на телефоні і продовжити з того ж місця, наприклад, на телевізорі або в машині. Google працює над підтримкою таким додатків як YouTube Music і Spotify . Для якісної роботи нововведення компанія використовує комбінацію сигналів, включаючи Bluetooth, Wi-Fi, а також функцію знаходження прилеглого пристрою. Це дозволить не тільки відновлювати Мультимедіа на інших пристроях, але також буде відображати синхронізовані повідомлення.

Однак все це знаходиться на стадії проектування, і Google не дає навіть приблизних термінів запуску нововведень. Розробники дбають про те, щоб полегшити перемикання пристроїв відтворення під час використання Spotify. Це схоже на Chromecast від Google та AirPlay від Apple , А Spotify Connect-це стандарт, який дозволяє» передавати " медіафайли, що відтворюються в Spotify, на Сумісні динаміки, такі як Amazon Echo. Незабаром користувачі зможуть запустити оновлений перемикач медіа Android 13 для перемикання між динаміками.

Це частково демонструє плани Google тісно співпрацювати зі Spotify, враховуючи негативне ставлення останнього до Apple. Раніше Google також уклала угоду з музичною платформою, щоб зробити послугу потокової передачі музики своїм партнером номер один. Зараз пошукова компанія працює над тим, щоб полегшити життя користувачів Spotify у власній екосистемі за допомогою майбутніх нововведень.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Google анонсує новий етап тестування оновлень Chrome.