Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Samsung и Christie’s объединились

Samsung і Christie's об'єдналися, щоб продемонструвати нове бачення мистецтва

Samsung The Wall стала офіційним демонстраційним "полотном «для картини NFT» AB Infinite 1" Андреа Боначето, виставленої напоказ протягом одного дня, 11 жовтня

Компанія Samsung Electronics Co., Ltd. уклала партнерські відносини з аукціонним домом Christie’s - світовим лідером у сфері мистецтва і предметів розкоші. Перша надала новому партнеру розкішний, зроблений на замовлення, мультимедійний дисплей, повідомив News Samsung 13 жовтня 2022 року.

Новоявлені партнерські відносини дозволили Christie's вдихнути життя в інтерактивний витвір мистецтва італійської художниці за допомогою унікальної інсталяції, яка демонструвалася в Лондоні під час Frieze Week. Картина Андреа Боначето під назвою AB Infinite 1 стала центром виставки, яку Christie's організувала спільними зусиллями з ELLE.

Особливість демонстрації полягає в тому, що інтерактивний NFT Боначето, розроблений на блокчейні Algorand, надає публіці абсолютно нове бачення цифрового твору мистецтва, що змінюється на очах за допомогою спеціально розробленого ШІ. Останній являє собою механізм, який збирає реакції на роботу через соціальні мережі і перетворює їх у Візуальні відповіді всередині роботи.

З 6 по 13 жовтня AB Infinite 1 демонструвався в Лондоні на виставці Samsung the Frame напередодні лондонського вечірнього розпродажу Christie's. інтерактивний NFT був виставлений на торги Christie's 20th/21st Century 13 жовтня, під час Frieze Week.

Про виконану роботу тепло відгукнувся керівник відділу дисплеїв Samsung Electronics Co., зазначивши, що ця співпраця символізує прихильність розвитку технологій у сфері мистецтва.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Samsung і Google спільно працюють над прискореним налаштуванням розумного будинку з підтримкою Matter.