Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple займется сборкой 15-дюймового MacBook Air

Apple займеться складанням 15-дюймового MacBook Air і нового iMac M3 в 2023 році

Очікується, що Apple найближчим часом анонсує 14 - і 16-дюймові iPad Pro і MacBook Pro, а також Mac mini. У 2023 році Apple обіцяє багато новинок, оновлень та обладнання

Дослідженнями новинок Apple зайнявся Марк Гурман, представник Bloomberg , який опублікував цілу бюлетень під назвою Power On. Говорячи про» нове обладнання", мова йде не тільки про звичну продукцію Apple у вигляді телефонів і планшетів, але також про гарнітури, розумні колонки і навіть телевізори, повідомив Tech Going 25 вересня 2022 року.

Три нові продукти Mac

Передбачається, що в 2023 році слід очікувати новинок у вигляді трійки комп'ютерів:

  • MacBook Air з 15-дюймовим дисплеєм;
  • Новий iMac M3;
  • Mac Pro.

Здогадки про MacBook Air виявив аналітик DSCC Росс Янг. Існуючий 13,3-дюймовий дисплей MacBook Air також буде збільшений, але не перевищить 14 дюймів. Гурман впевнений, що розробники також зосереджені на M3 iMac. Про плани на Mac Pro Компанія Apple натякнула сама, хоча і без подробиць.

Оновлений HomePod

Розумна колонка HomePod b620 буде працювати на чіпі S8, хоча складно сказати, чи будуть очевидні великі зміни в функціоналі обладнання. Гурман зазначив, що колонку оснастять оновленим дисплеєм зверху і мультитач можливостями.

Гарнітура Reality Pro

Довгоочікувані окуляри Apple Glasses дебютують у 2023 році. Вважається, що гарнітура змішаної реальності отримає «інноваційну конфігурацію з трьома екранами», в т.ч. мініатюрні OLED-дисплеї 4K і AMOLED-екран для периферійного зору з низьким дозволом.

Оновлення комбінації iPad , Apple TV та HomePod

Можливо, наближається 14-дюймовий iPad. Причому, Росс Янг підтвердив припущення Гурмана, зазначивши, в пристрої не буде Mini-LED. З'явилися чутки про пристрій Apple TV + HomePod + FaceTime, і Гурман сказав, що це може бути конкуруючим продуктом для Amazon Echo Show.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Apple планує перенести 25% виробництва iPhone до Індії, 20% iPad та Apple Watch до В'єтнаму до 2025 року.