Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google Maps расширяет экологически чистую навигацию

Google Maps розширює екологічно чисту навігацію ще на 40 країн

Відтепер багато європейських країн тепер зможуть вибирати між швидкісним і екологічно чистим способом пересування, це стосується як пасажирів, так і водіїв

Компанія Google оголосила про розширення екологічно чистої маршрутизації, доступної в Google Maps , ще в 40 європейських країнах. Про можливості вибрати найбільш екологічний маршрут вперше заявили американським користувачам в минулому році. Крім цього Google пропонує водіям різних транспортних засобів вибирати маршрут, підібраний під характеристики автомобіля, повідомив TechCrunch 7 вересня 2022 року.

Тепер багато європейських користувачів Google Maps виявлять нову мітку на карті, що нагадує маленький зелений листочок. Для того, щоб налаштувати параметри екологічно чистих маршрутів, користувачам потрібно внести зміни в профілі Додатки Google Maps. По шляху "Налаштування" & gt;» Налаштування навігації«, в яких потрібно знайти» параметри маршруту«, користувачі можуть змінити опцію» віддавати перевагу економічні маршрути", саме цей крок включить або відключить екологічну маркування на карті.

Водії різних автомобілів, зокрема, що працюють від неекологічних ДВС, все ж можуть подбати про природу, якщо теж скористаються оновленим Google Maps. Власники транспортних засобів можуть відзначити тип двигуна і отримати персоналізовані пропозиції по паливозберігаючих маршрутах. Ці нововведення стануть доступними в найближчі тижні, водії зможуть вибирати між бензиновим, газовим, дизельним, гібридним двигунами, а також відзначати, якщо вони володіють електромобілем (EV).

Google заявив, що після введення екологічно чистих маршрутів в США і Канаді він зміг скоротити викиди вуглецю, еквівалентні 100 тис.автомобілів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що оновлення Google Maps допомагає заощадити гроші і зберегти планету.