Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

«Барселона» пытается вернуть былую славу

"Барселона" намагається повернути колишню славу: футбольний клуб розпродає активи заради підписання нових контрактів

З'явилася інформація, що футбольний клуб "Барселона" розпродала активи на 600 млрд. доларів, які направила на контракти з новими футболістами команди

Зіткнувшись з жорсткими обмеженнями на витрати, щоб відповідати фінансовому контролю іспанської ліги, «Барселона» зрозуміла, що їм потрібно швидко зібрати гроші, щоб мати можливість інвестувати в будь-які підписання і, що особливо важливо, реєструвати будь-яких нових гравців, повідомив Yahoo 11 серпня 2022 року.

Минулий рік ознаменувався для «Барселони» наявність значних боргів, що перевалили за мільярд євро. Нещодавно футбольному клубу довелося вкласти 153 млн. євро на трансферні збори Заради зміцнення команди, що, в цілому, увінчалося успіхом. У минулі вихідні відбувся товариський матч з мексиканським клубом, який рахунком 6:0 на користь «Барселони».

Навіть Мадридська спортивна щоденна газета Marca визнала, що «Барселона» була «лякаючою» в цій грі, коли її учасник Левандовскі забив свій перший гол з моменту приходу з мюнхенської «Баварії». Але те, як» Барселона «зібрала кошти для підписання контракту з Левандовскі, і Жюля Кунде, і Андреаса Крістенсена, півзахисника» Мілана «Франка Кессі і бразильського нападника» Лідс Юнайтед " Рафіньї, викликає подив.

Футбольний клуб почав розпродавати активи, щоб отримати гроші, активувавши ряд так званих економічних «важелів», за кілька тижнів скарбниця була поповнена на 600 млн.євро. До того ж "Барселона" підписала найбільшу спонсорську угоду зі Spotify . І тепер футбольний клуб виглядає гідно, щоб знову стати серйозним претендентом на чемпіонський титул, оскільки команда готується прийняти «Райо Вальєкано» в ці вихідні.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що в футболісти Англії не будуть вставати на коліна в знак антирасизму в кожному матчі.