Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Студенческая подписка Apple Music в Канаде, Великобритании и США стала дороже

Студентська підписка Apple Music у Канаді, Великобританії та США дорожча

Apple Music вперше підвищила вартість передплати для студентів у США, Великобританії та Канаді. Ціна зростає з 4,99 до 5,99 доларів на місяць

Вперше про те, що Apple Music підняла ціну на підписку для студентів повідомив 9to5Mac. Зміни торкнулися всіх студентів Великобританії, Канади та США . У країнах Північної Америки ціна місячної підписки піднялася з 4,99 доларів до 5,99. У Великобританії теж очікується подібне підняття цін-з 4,99 фунтів стерлінгів до 5,99 за місяць прослуховування музики. Повідомляє новинний портал The Verge 25 червня 2022 року.

Про зміну розцінок компанія ніяк не повідомила, але на веб-сайті Apple Music вже стоять нові ціни. Студенти, які користуються Apple Music для прослуховування музики на своїх пристроях, також відзначили зміну цін. Apple встигла змінити ціни в проміжку з 21 по 23 червня, судячи з того, що на архівній сторінці за 21 червня відображені старі ціни.

Вартість інших підписок ніяк не змінилася. Індивідуальна підписка коштує 9,99 доларів на місяць, сімейна – 14,99 доларів, Голосовий план – 4,99 доларів на місяць. До підвищення цін Студентська підписка була дуже вигідною для студентів коледжів та університетів. Звичайно, тепер заради економії вони можуть перейти на голосову, хоча у неї є значний мінус – управління пошуком здійснюється тільки за допомогою Siri.

Підвищення вартості розцінок за підписку Apple Music не обмежилося тільки вищезгаданими країнами. У травні збільшену вартість підписки відзначили в Саудівській Аравії, Новій Зеландії, Ізраїлі, Австралії, Кенії, Сінгапурі, Філіппінах, Індонезії та Малайзії. Apple не дала відповідь на питання щодо того, чи будуть змінені ціни студентської підписки в інших країнах для клієнтів Apple Music.