Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новые требования McDonald's к франчайзи

Mcdonald's підвищує вимоги до франчайзі

Відомо, що Mcdonald's буде переглядати порядок надання франшиз партнерам по бізнесу Для збільшення різноманітності меню закладів: які нові правила і що зажадають

Корпорація McDonald’s в США знаходиться на стадії перегляду порядку надання франшиз партнерам по бізнесу. Також організація прагне збільшити різноманітність, про що повідомив Bloomberg 24 червня 2022 року. Mcdonald's стандартизує розгляд заявок потенційних франчайзі. Раніше існувала пільга для родичів операторів, коли їх Діти і подружжя розглядалися окремо від нових заявників.

Mcdonald's має намір проводити оцінку франчайзингових операторів кожні 20 років. Критерії оцінки будуть залежати від продуктивності, щоб визначити, чи слід продовжувати угоди. Якщо власники франшизи хочуть керувати додатковими пунктами, Mcdonald's розгляне ці запити окремо від оцінки продовження угоди.

Президент Mcdonald's відзначив різницю нововведення, сказавши, що зміна поновлення терміну франшизи тепер буде залежати від того, чи гідний партнер представляти компанію далі. Тепер довіру потрібно заробити, резюмував Джо Ерлінгер. І це був єдиний коментар щодо вимог до франчайзі-чим вони викликані, залишається невідомим.

Однак очевидно, що ця заява характеризується як частина прагнення мережі ресторанів швидкого харчування до різноманітності. Грудень 2021 року ознаменувався оголошенням про вкладення 250 млн.доларів у фінансування кредитів в США потенційним власникам ресторанів, які обмежені моральними і стереотипними бар'єрами. Мова про підприємців-жінок, темношкірих, азіатів, латиноамериканців тощо у травні 2022 року акціонери Mcdonald's висунули пропозицію проводити незалежні перевірки дотримання цивільних прав, хоча це і суперечить рекомендації компанії. Проте, результат голосування виявився позитивним.