Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Производство Ferrari Purosangue будет ограничено

виробництво позашляховика Ferrari Purosangue буде обмежено

Компанія Ferrari повідомила, що скоротить число продажів їх позашляховиків Ferrari Purosangue, в 2023 році даний позашляховик становитиме лише невелику частину обсягу виробництва

На Urus від Lamborghini припадає 60% продажів цього бренду, на позашляховики Macan і Cayenne припадає 55% продажів Porsche . Проте Ferrari впевнена, що їй потрібно зменшити число продажів їх позашляховиків. Інформація надана новинним порталом Drive 20 Червня 2022 року.

Італійський автовиробник повідомив, що в 2023 році їх перший позашляховик Ferrari Purosangue становитиме невелику частину обсягу виробництва і не буде приносити великого доходу від продажів, що відрізняється від історії інших брендів суперкарів.

У четвер, під час виступу перед інвесторами, Бенедетто Вінья, генеральний директор Ferrari, повідомив, що Виробництво Ferrari Purosangue буде обмежуватися 20% обсягу річного виробництва компанії.

Він додав, що "позашляховик Purosangue стане доповненням до портфоліо компанії. Ми не маємо наміру збільшувати обсяги продажів".

Інший керівник компанії зазначив, що Ferrari Purosangue не буде вироблятися у великому обсязі.

Таке рішення Ferrari абсолютно не схоже на підхід конкурентів з люксового сегмента, які залишили за позашляховиками майже половину всього обсягу продажів. Наприклад, 60% всіх продажів Lamborghini припадає на продаж моделі Urus, у Porsche на дві моделі Macan і Cayenne спільно займають 55% виробництва. Aston Martin DBX займає 45% всього обсягу продажів компанії, за оцінками аналітиків позашляховики і седани стануть 90% продажів в майбутньому.

Ferrari оголосила, що її перший позашляховик – справжній спортивний автомобіль, який відрізняється від конкурентів елегантністю. Purosangue перекладається з італійської як "чистокровний". Вихід моделі призначений на Вересень 2022 року. Перші поставки клієнтам почнуться в перші місяці 2023 року.

У мережу вже просочилися фото дизайну позашляховика з заводу компанією. Перші версії будуть оснащені 6.5-літровим атмосферним двигуном Ferrari V12.