Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Лидер в сфере контента Disney инвестирует 32 миллиарда долларов

щоб стати лідером у сфері контенту Disney інвестує 32 мільярди доларів

Повідомляється, що Disney збирається інвестувати 32 мільярди доларів у новий контент, компанія припускає, що очікування нового контенту до 2024 року залучить від 230 до 260 мільйонів передплатників

The Motley Fool 5 червня 2022 року повідомив, що Disney збирається вкласти 32 мільярди доларів в новий контент, про це розповість команда міжнародного бізнес - журналу https://worldbank.org.ua .

Walt Disney Company (DIS -1,98%) володіє кількома найпопулярнішими франшизами у світі. Але з початком пандемії справи у компанії пішли гірше-закриття тематичних парків, припинення виробництва контенту і призупинення показів знизило доходи.

Карантинні заходи ослабли і Disney повертається до роботи. За оцінками керівництва, в цьому році компанія планує вкласти в новий контент 32 мільярди доларів.

Третина з бюджету інвестицій з 32 мільярдів доларів буде вкладена в Спорт . Решта коштів буде витрачена на бюджет всього підприємства, контент буде показаний на різних медіа-ресурсах, включаючи Disney+, Hulu і театральні релізи. Для порівняння, в 2017 році провідна компанія індустрії потокового мовлення Netflix (NFLX -2,98%) витратила на контент 17,7 мільярдів доларів.

У Disney, швидше за все, вийде створити з таких потужних інвестицій декількох хітів – хороший контент привертає увагу глядачів до потоковим сервісів і касових зборів. Останній ТЕАТРАЛЬНИЙ реліз компанії "Доктор Стрендж в мультивсесвіті божевілля", зібрав 877 мільйонів доларів. Пізніше в цьому році у Disney вийде багато цікавих фільмів, наприклад," Аватар 2".

Після виходу на великі екрани фільм з'явиться на Disney+, залучаючи нових підписників. У сервісу Disney вже 138 мільйонів передплатників станом на 2 квітня, це на 7,9 мільйонів більше, ніж у минулому кварталі.

Очікування нового цікавого контенту в цьому році приверне, на думку компанії, нових передплатників у другій половині року. Найпопулярнішим шоу компанії Disney є серіал "Зоряні війни" за участю Обі-Вана Кенобі.

Компанія припускає, що очікування нового контенту до 2024 року залучить від 230 до 260 мільйонів передплатників.

На даний момент акції компанії впали на 46% порівняно з максимумом 2021 року. Disney втрачає акції всіх типів. Багато хто вважає, що додатковий удар по компанії завдав поганий результат Netflix останнім часом.

Netflix пояснив зниження кількості передплатників більш ніж за десять років на ринку кількома факторами. Зростаюча конкуренція у сфері може завдати ще одного удару по Disney.

Але все ж Disney – це сукупність тематичних парків, кабельних каналів, готелів і багато чого іншого. Уповільнення в потоковому бізнесі не завдасть серйозного удару по доходах компанії.