Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Snapchat анонсировал «дружелюбного чат-бота» My AI

Snapchat анонсував " доброзичливого чат-бота» My AI в рамках експериментальних бесід, проте вже зіткнувся з критикою

Snapchat ділиться новинами про запуск власного чат-бота на базі ШІ, поява якого викликала невизначені емоції: залишається неясним, чи отримує бот доступ до особистої інформації

Snapchat представив власний чат-бот на основі штучного інтелекту, який викликав змішані відгуки у користувачів соціальної мережі. Так званий My AI працює на технології OpenAI ’s GPT. Про цю новину повідомив BBC 26 квітня 2023 року.

Нова функція розташована у верхній частині чату платформи. Вона може виконувати різні завдання, відповідати на питання, давати поради, планувати поїздки та ін Доступ до новинки отримують тільки преміум користувачі.

Snapchat описує My AI як «експериментальний, Дружній чат-бот», який може допомогти користувачам спілкуватися та розважати. Компанія визнала, що чат-бот не завжди може бути точним. Його відповіді можуть містити упереджений, неправильний, шкідливий або оманливий вміст».

My AI поширений серед мільйонів користувачів по всьому світу. За платну підписку Snapchat+, яка коштує 3.99 фунтів стерлінгів на місяць у Великобританії, користувачі отримують доступ до додаткових функцій настройки, в тому числі прикріплення і відкріплення функцій, включаючи My AI.

Представник Snapchat виявив, що переважна більшість людей з раннім доступом до My AI насолоджувалися цим і надсилали мільйони повідомлень на день. В США деякі незадоволені користувачі заспамили додаток негативними відгуками на App Store від Apple .

Але у Великобританії відгуки були більш стриманими. Хоча були і критичні відгуки на App store, деякі з них від користувачів, які скаржилися на те, що вони не можуть отримати доступ до функції. Було також багато похвал на адресу програми, з'явилася тенденція серед британських користувачів питати її про рейтинг футболістів або про кращого гравця в Прем'єр-лізі.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Snapchat розширює свою музичну бібліотеку для користувачів, підписуючи нові ліцензійні угоди. А також наша редакція повідомила , що Snapchat вдосконалює батьківський контроль, щоб захистити неповнолітніх від неприйнятного вмісту.