Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Porsche представила обновленный Cayenne

Porsche представила оновлений Cayenne, змінивши його дизайн, поліпшивши двигуни і оснастивши сучасними технологіями

Porsche AG ділиться новинами про оновлення позашляховика Cayenne з метою зберегти актуальність найбільш продаваної моделі перед масштабним переходом на електромобілі

Новий Cayenne вартістю від 99,5 тис. доларів отримав більш потужні двигуни , Оновлене шасі і Новий інтер'єр з дисплеями для водія і пасажира на передньому сидінні. Автомобіль, також доступний у вигляді плагіна-гібрида, буде конкурувати з все більш розкішними моделями акумуляторів китайських автовиробників, як материнська компанія Volkswagen AG намагається набрати обертів для свого просування електромобілів. Про цю новину повідомив Bloomberg 18 квітня 2023 року.

Porsche , найдорожчий автовиробник Європи після торішнього первинного публічного розміщення акцій, знаходиться в розпалі складного переходу на електромобілі. Через проблеми з програмним забезпеченням Запуск Macan на батарейках був відкладений до наступного року, а повністю електричний Cayenne виробник представить тільки в другій половині десятиліття.

Зовні Porsche Cayenne став виглядати більш сучасно і агресивно. Він отримав нові фари і задні ліхтарі зі світлодіодною технологією, а також нові бампери і решітку радіатора. Також з'явилося більше варіантів кольорів кузова і дизайнів коліс.

Дебют оновленого позашляховика в Шанхаї, ймовірно, не випадковий. Як і Mercedes -Benz AG, BMW AG і Volkswagen, Porsche змушений захищати продажі в Китаї, на своєму найбільшому ринку. Поставки автовиробника туди скоротилися на 2% в минулому році через суворі обмеження Covid і посилення конкуренції з боку вітчизняних брендів електромобілів BYD Co. І Nio Inc.

Компанія представила Cayenne в 2002 році, щоб розширити асортимент своєї продукції за межі спортивних автомобілів. Незважаючи на протести прихильників бренду, перехід в прибутковий сегмент позашляховиків виявився надзвичайно успішним. Більші чотиридверні автомобілі, такі як Panamera, Macan і Cayenne, стали ключовими в його лінійці. Останній перевершив усі інші моделі Porsche минулого року.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Porsche анонсує поповнення лінійки електромобілів флагманським позашляховиком до кінця десятиліття. А також наша редакція повідомила , що Google і Porsche ведуть переговори з метою налагодити співпрацю в питанні доступу до Google Apps.