Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

WhatsApp представляет новый клиент Windows

WhatsApp представляє новий клієнт Windows із покращеними функціями відеодзвінків

WhatsApp ділиться новинами про нововведення, включаючи новий дизайн, поліпшені функції дзвінків, вдосконалений інструментарій чату і можливість здійснювати дзвінки на комп'ютері

Стало відомо про те, що WhatsApp представив найновіший клієнт Windows з покращеними функціями дзвінків. Новинка дозволяє користувачам здійснювати аудіо та відеодзвінки за допомогою WhatsApp на своїх комп'ютерах. Цю новину повідомив Tech Crunch 23 березня 2023 року.

Відтепер оновлений клієнт Windows дозволяє користувачам здійснювати аудіо та відеодзвінки за допомогою WhatsApp через програму на комп'ютері, що раніше було недоступним. Новий дизайн включає в себе оновлення іконок і колірної схеми. У функціях дзвінків можна перемикатися між голосовими і відеодзвінками. Інструментарій чату включає можливість надсилання повідомлень за допомогою голосового введення. Клієнт Windows, про який йде мова, обіцяє покращену продуктивність та функції виклику. Ця версія також підтримує синхронізацію декількох пристроїв, тому можна використовувати WhatsApp, навіть якщо телефон вимкнено.

Оновлений WhatsApp для Windows підтримує відеодзвінки до 8 осіб та Аудіодзвінки з 32 людьми. Мобільний додаток буде здійснювати групові дзвінки з аналогічними лімітами. Компанія заявила, що збільшить кількість людей, допущених до групового дзвінка в майбутньому. Це полегшує роботу, якщо ви хочете мати груповий виклик на робочому столі.

На початку цього тижня WhatsApp оголосив про дві нові функції, пов'язані з групою. Перша функція-це можливість створювати групи, які будуть доступні лише за запрошенням. Простіше кажучи, інструмент дозволить адміністраторам сканувати всі запити на приєднання до групи в розділі "Учасники очікування". Друга функція характеризується варіантом створення груп, які будуть доступні тільки для читання. Крім того, в результатах пошуку по імені будуть відображатися загальні групи, коли як раніше ця інформація була доступна через профіль контакту.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що WhatsApp оновить Умови використання Платформи на території Євросоюзу.