Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Acura Integra Type S - обзор

Acura Integra Type S: огляд нового спортивного автомобіля

Надійшли новини про проведення тест-драйву нової моделі Acura Integra Type S: поєднання сучасного дизайну, потужного двигуна, комфорту і безпеки, при збереженні класики

Acura Integra характеризується, як легендарний автомобіль, який завоював серця шанувальників швидкості і стилю в 90-х і 2000-х роках. У 2024 році ця модель повернеться на ринок в оновленому вигляді під кодовою назвою Acura Integra Type S. новину повідомив Yahoo 19 червня 2023 року, посилаючись на AutoBlog.

Оновлена Acura Integra Type S обіцяє бути доступною в двох варіантах кузова – купе і седан. Ціна питання залишається невідомою, хоча і очікується її конкурентоспроможність з іншими спортивними автомобілями відповідного класу. Acura планує випустити окрему, унікальну версію Integra Type S з поліпшеною динамікою і ексклюзивним дизайном.

Новинка оснащена передовими технологіями, які роблять водіння більш зручним і безпечним. Автомобіль має голосове управління, яке дозволяє водієві давати команди мультимедійній системі, навігації та клімат-контролю. Транспортний засіб підтримує бездротове підключення до Apple CarPlay і Android Auto, що полегшує доступ до музики, дзвінків та повідомлень.

Integra Type S має комплекс систем активної безпеки AcuraWatch, який включає адаптивний круїз-контроль, попередження про виїзд зі смуги, автоматичне гальмування та ін.

Автомобіль досягає 100 км / год за 6 секунд. При цьому його максимальна швидкість не перевищує 240 км/ч.очевидці відзначають зручність управління завдяки спортивній підвісці і електронним системам стабілізації. Мотор Integra Type S являє собою турбований чотирициліндровий двигун об'ємом 2 літри, який видає 276 к.с. він працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач з можливістю ручного перемикання.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Suzuki і SkyDrive об'єднуються для створення літаючих автомобілів. А також наша редакція повідомила , що Honda анонсує Acura ZDX: перший електрокар, що підтримує Google і Android.