Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Tencent получит одобрение на разработку игры про покемонов

Tencent готується отримати схвалення на розробку гри покемонів

Tencent ділиться новинами про те, що незабаром отримає схвалення на відновлення розробок ігор, і компанія зможе подолати фінансові труднощі, які спостерігалися протягом року

Tencent Holdings Ltd нарешті досягла мети, отримавши офіційне схвалення на другу велику гру. Раніше регулюючі органи змінили умови видачі ліцензій, і призупинили, але тепер все повернулося на свої місця. Про цю новину повідомив Bloomberg 28 грудня 2022 року.

Pokémon Unite, розроблена при співпраці з Nintendo Co, увійшла в число зарубіжних онлайн-ігор, схвалених на Грудень Національним управлінням з друку та публікацій. Компанія Tencent зробила великі ставки на Unite, суть якої полягає в тому, що дві команди по п'ять гравців протистоять один одному на онлайн-бойовій арені. Однак скоро втрутилася влада Пекіна, яка намагається загальмувати стрімко зростаючу технологічну галузь.

Виникли різні обмеження, які торкнулися електронної комерції, фінансових технологій і навіть освіти. Потім все це торкнулося онлайн-ігор приблизно в серпні 2021 року. Регулятори запровадили суворі заходи, включаючи обмеження ігрового часу для неповнолітніх до трьох годин на тиждень, та встановили інші умови, щоб мінімізувати ігрову залежність.

Tencent почав демонструвати спад на тлі скрутного отримання доходів від ігор. Свій непідробний гнів продемонстрував співзасновник компанії, звинувативши співробітників в тому, що вони не справляються з роботою і навіть не намагаються. Виникли побоювання, що прийдешній рік виявиться досить важким, проте стало відомо про що відбувся телефонній розмові з аналітиками. Керівник Tencent урочисто оголосив, що зовсім скоро компанія отримає схвалення на випуск нових великих ігор.

У поточному місяці Китай зняв решту обмежень Covid Zero, і країна відчуває оптимізм, що настають кращі часи для відновлення економіки технологічної галузі в 2023 році.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Niantic додає в гру Pokémon Go трьох персонажів різного розміру.