Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Анонсирован новый Cadillac стоимостью 250 тыс. долларов

анонсовано новий Cadillac вартістю 250 тис. доларів: позашляховик потужністю 700 к. с. для фанатів теми Апокаліпсису

Cadillac ділиться новинами про свою новинку, яка ніби зійшла з екранів відеоігор, перевершивши за якістю і ціною Ferrari і Bentley

» агресивний " позашляховик від Cadillac збирається каліфорнійською автомобільною компанією Rezvani. Vengeance заснований на Cadillac Escalade, але відрізняється зовнішнім виглядом, що нагадує значну форму броньованого автомобіля. Rezvani зазначає, що Vengeance був розроблений так, щоб виглядати, як частина науково-фантастичного Всесвіту, втім, з дизайном допомагали розробники відеоігор. Цю новину повідомив Yahoo 4 грудня 2022 року.

Автовиробник Rezvani найбільш відомий як «автор» дивовижних транспортних засобів, на зразок шестиколісного куленепробивного пікапа. Vengeance відзначений відповідним натхненням, включаючи можливість мати додатковий «військовий пакет», який забезпечить автомобіль куленепробивним склом, набором бронежилетів, протигазів і системою нічного бачення. Vengeance можна оснастити переговорним пристроєм, вибухозахистом і функцією димової завіси.

Зовні позашляховик відзначений чотирма світлодіодними ліхтарями на капоті і вбудованою в дах світловий панеллю. Задня частина схожа на космічний корабель. Всередині автомобіля набагато комфортніше і затишніше завдяки наявності шкіряних сидінь з підігрівом і вентиляцією і авторської обробки від Rezvani. Vengeance пересувається за допомогою опціонального V8 з наддувом, видаючи під 700 к.с. потужності.

Cadillac Vengeance

На цьому «фантастика» не закінчується. Інформація про водіння проектується на лобове скло через гладкий вигнутий екран. Всередину можуть вміститися до восьми чоловік, спостерігаючи те, що відбувається зовні через панорамний дах. Rezvani Vengeance вже доступний для попереднього замовлення з депозитом у розмірі 1500 доларів. Примітно, що» класичний «варіант, куди не будуть включені» постапокаліптичні " функції, буде коштувати новому власнику 249 тис.доларів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Cadillac Celestiq – розкішний електромобіль за 300 тис.доларів.