Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple запустит офлайн-навигацию

Apple запустить офлайн-навігацію в картах для iOS 17

Надійшла новина про те, що оновлений Apple Maps стане зручнішим для подорожей місцями з поганим зв'язком. Цього вдасться досягти завдяки новій функції офлайн-карт в iOS 17

Apple Maps характеризується в якості стандартного Додатки для навігації на iPhone . Вона служить допоміжним інструментом для знаходження місць і прокладання маршрутів. Новітня операційна система iOS 17 обіцяє великі та корисні зміни в цій галузі, а саме функцію офлайн-карт для Apple Maps. Новину повідомив The Verge 7 червня 2023 року.

Офлайн-карти нададуть можливість використовувати Apple Maps без Інтернету. Це також посприяє економії трафіку і рівня заряду iPhone. З появою нововведення, користувачі зможуть завантажити потрібні їм області карти заздалегідь і зберігати їх на пристрої. Значить, їм більше не доведеться витрачати трафік на завантаження карти при відкритті програми. Це особливо корисно для тривалих поїздок або походів, коли менш доступні Зарядні пристрої і, власне, доступ до зв'язку, включаючи мобільний.

Офлайн-карти в Apple Maps будуть функціонувати як на iPhone, так і на Apple Watch, якщо ті пов'язані з телефоном. Це зручно для тих, хто вважає за краще залишати iPhone в машині або в сумці, щоб користуватися картами на годиннику. При цьому Apple Watch буде показувати ті ж дані, що і iPhone, включаючи напрямки, час прибуття та інформацію про місця. Офлайн-карти зобов'язуються підтримувати режими пересування на автомобілі, пішки, на велосипеді і громадському транспорті.

Примітно, що ця функція давно була затребувана користувачами Apple Maps, так як раніше додаток ставало марним без Wi-Fi або мобільного зв'язку. На відміну від Google Maps, який вже кілька років підтримує офлайн-карти, Apple Maps не дозволяє завантажувати карти для використання в автономному режимі. Для того, щоб завантажити карту, потрібно натиснути на Аватар користувача і вибрати «Офлайн-карти».

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Apple зобов'язується захищати дітей від небажаних фото за допомогою iOS 17. А також наша редакція повідомила про подію WWDC 2023: Apple представила окуляри віртуальної реальності, нові Mac і iOS 17.