Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Amazon будет инвестировать в кинотеатры

Amazon буде інвестувати в кінотеатри 1 млрд. доларів щорічно

Хороші новини для індустрії кінотеатрів, які, здавалося б, відійшли на задній план через пандемію і вирвалися вперед потокових сервісів-Amazon прагне відродити цю сферу

Стало відомо про плани Amazon .com Inc на Виробництво фільмів, які будуть демонструватися першорядно в кінотеатрах. Це допоможе забутим закладам знову відродитися. А щоб домогтися відповідної мети, торговий гігант буде витрачати мільярди доларів на виконання обіцянки щорічно. Про цю новину повідомив Bloomberg 23 листопада 2022 року, посилаючись на обізнані джерела.

Amazon розраховує виробляти до 15 фільмів на рік, щоб ті в першу чергу були показані в кінотеатрах, а потім вже поширювалися в прокат і потокові сервіси. Про це розповіли люди, які вважали за краще залишитися неназваними, проте певним чином повідомлені в обговорюваній темі. Amazon ще не виступала з офіційними заявами, оскільки це питання все ще «в планах», і на сьогоднішній день розробляються проекти і стратегії його реалізації. В кінцевому підсумку Amazon зрівняється з великими студіями, начебто Paramount Pictures.

Останнім часом стало очевидним, що потенційні глядачі віддають перевагу потоковим сервісам. Amazon завжди висловлювала перевагу кінотеатрам, тому і виникла ідея вкладати великі суми у виробництво для відповідної аудиторії з метою залучити в кіно більше людей. Передбачається, що в той час як Netflix випускає близько 100 фільмів на рік, Amazon випускає лише пару десятків, багато з яких будуть доступні іншими мовами, крім англійської.

Примітно, що Amazon знаходиться в режимі скорочення витрат, але компанія збільшує інвестиційну діяльність, зокрема, в оригінальні фільми після придбання MGM, за 8,5 млрд. доларів. Джефф Безос також підштовхнув власну голлівудську студію до розробки та випуску більшої кількості комерційного матеріалу, що призвело до недавнього серіалу «Володар кілець» та інших проектів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що « Аватар 2» повинен побити рекорди касових зборів, щоб покрити витрати на фільм.