Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Plan B Entertainment Брэда Питта ведет переговоры

Plan B Entertainment Бреда Пітта веде переговори з французьким медіаконгломератом

Згідно з новинами від безіменних джерел, частку кінокомпанії Бреда Пітта може придбати французький Mediawan, щоб розширити свою присутність в США

Plan B Entertainment, продюсерська компанія Бреда Пітта за такими фільмами, як «Місячне світло» та « Гра на зниження», веде переговори про продаж частки французькому медіаконгломерату Mediawan. Цю новину повідомив Bloomberg 31 Жовтня 2022 року, посилаючись на обізнані джерела.

Plan B Entertainment отримала пропозиції від ряду інвесторів, серед яких лідируючу позицію поки займає Mediawan, Підтримуваний компанією KKR & Co. Американська кінокомпанія прийме рішення приблизно через пару тижнів. Про це повідомляють люди, знайомі з питанням, але вважають за краще залишатися неназваними. Якщо переговори не відбудуться, то угода буде досягнута з іншою компанією. Представники Plan B та Mediawan відмовилися коментувати.

Різні інвестори намагаються інвестувати в незалежні виробничі компанії. Враховуючи, що Plan B Entertainment належить Бреду Пітту, інвестори бачать у компанії ласий шматочок, роблячи акторові серйозні пропозиції.

Кінокомпанія Plan B заснована в 2001 році. Керівниками компанії є Деде Гарднер і Джеремі Кляйнер. Plan B уклала контракт з Amazon . com Inc, щоб створити персональне шоу для останньої. Серед проектів Plan B цього року-фільм HBO Макс "батько нареченої" та біографічний фільм Мерилін Монро "Блондинка" на Netflix .

Сфера діяльності Mediawan широка, компанія займається і телебаченням, і кіновиробництвом, і поширенням контенту. Конгломерат заснований в 2015 році. Mediawan зросла за рахунок придбань в Європі, а інвестиції з боку KKR перетворили її в приватну власність. Сума операції склала 657,6 млн. євро, включаючи чистий борг у розмірі 274,5 млн.євро. Річний дохід компанії становить близько 1 млрд. євро. Якщо угода між ними здійсниться, то Паризька компанія розширить присутність в США .

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що документальний фільм Каньє Уеста (Йе) не допустять до показу через антисемітські висловлювання репера.