Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Французские бренды предметов роскоши столкнулись с целевыми киберугрозами

провідні французькі бренди розкоші зіткнулися з цільовими кіберзагрозами та підробками

Французькі бренди предметів розкоші опинилися серед цілей для кібератак через наявність особистих даних заможних і впливових осіб

Для складання звіту для аналізу кіберзагроз розглядалися 10 провідних французьких брендів і груп предметів розкоші. Вони стикалися з такими явищами, як продаж підробок, обманні методи повернення коштів, націлені на Французькі бренди класу люкс, а також скомпрометовані облікові записи і витік даних, повідомив WWD 13 жовтня 2022 року.

Кіберзагрози зростають, оскільки хакери намагаються монетизувати дані клієнтів або використовувати облікові записи співробітників як початкові точки доступу. Представники кібербезпеки рекомендують компаніям навчати співробітників і застосовувати заходи безпеки. Варто брати до уваги, що сторонні постачальники, продавці і Партнери також становлять загрозу, тому люксові бренди повинні відстежувати і забезпечувати безпеку ланцюжків поставок.

Організаціям у Франції та в усьому світі важливо надавати пріоритет навчанню співробітників, як виявляти підозрілі дії, такі як шахрайські електронні листи або незвичні запити від несанкціонованих осіб або адрес електронної пошти. Фахівці з кібербезпеки наполягають на впровадженні методів двоетапної перевірки для клієнтів, співробітників і внутрішніх порталів організації, щоб запобігти будь-який несанкціонований доступ до облікового запису.

Моніторинг кіберзлочинності допомагає виявити важливі тенденції та загрози. Знання останніх тактик і тенденцій шахрайства може дозволити компанії більш адекватно реагувати на цю мінливу загрозу — і зменшувати фінансові втрати. Також обов'язкова періодична зміна паролів співробітниками і клієнтами організацій.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що хакери зробили 2022 рік рекордним за криптовалютними крадіжками на суму понад 3 млрд.доларів.