Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Sony и Honda планируют сборку электромобилей

Sony та Honda планують побудувати електромобілі преміум - класу в Північній Америці з 2025 року

Спільне підприємство компаній Sony і Honda розповіло про плани на майбутнє виробництво електромобілів, прагнучи обігнати конкурентів у цій сфері

Sony Group Corp. і Honda Motor Co. прагнуть закріпити своє становище в сфері складання електромобілів. Щоб досягти мети, компанії з'єднали сили і планують розгорнути Виробництво електрокарів преміум-класу, запустивши відповідну діяльність у 2025 році, повідомив Bloomberg 13 жовтня 2022 року.

Спільна організація під назвою Sony Honda Mobility Inc. планує збірку електрокарів на північноамериканських заводах Honda. Розробники Sony зможуть займатися програмним забезпеченням Дистанційно, і воно буде відбуватися, переважно, в режимі онлайн. Про такі плани дій розповів виконавчий директор компанії в рамках прес-конференції, що пройшла в поточний четвер. Перші результати роботи продемонструються, імовірно, в 2026 році. Притому для покупок електрокари стануть доступними в тому ж році спочатку для північноамериканських клієнтів, а в другій половині почнуть відбуватися поставки японським споживачам.

Одна з цілей цієї діяльності полягає в тому, щоб наздогнати конкурентів в особі Tesla , Volkswagen AG, Xiaomi та Foxconn Technology Group. Для Sony партнерські відносини з Honda нададуть досвід останньої в області виробництва, продажів і обслуговування автомобілів. Honda, в свою чергу, розглядає Sony, як джерело якісних і продуманих мереж і датчиків для додання транспортним засобам автономних та інших функцій.

Кооператив двох компаній розглядає закупівлю матеріалів переважно в Північній Америці. Гряде презентація на січневій виставці CES в Лас-Вегасі. Надалі Компанія має намір виробляти ще більш дорогі моделі електромобілів, а також розгляне розгортання виробництва в інших регіонах. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що найдорожча Honda CR-V 2023 року коштує понад 40 тис.доларів.