Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

SkyShowtime начнет работать в странах Северной Европы в этом месяце

стрімінговий сервіс SkyShowtime почне працювати в країнах Північної Європи в цьому місяці

Сервіс SkyShowtime-спільна розробка компаній Comcast і Sky від Paramount Global. Його запуск запланований на 20 вересня 2022 року

Компанії Sky і Comcast анонсували запуск нового європейського стрімінгового сервісу. SkyShowtime почне працювати 20 вересня в Данії, Швеції, Норвегії та Фінляндії, а в четвертому кварталі 2022 року доступ до нього отримають жителі Нідерландів. У 2023 році сервіс розшириться на Іспанію, Болгарію, Португалію, Словенію — в цілому на 17 країн, повідомив TechCrunch 6 вересня 2022 року.

Лінійка контенту, доступного в SkyShowtime, включає прем'єри фільмів, тільки що вийшли в прокат, знятих Paramount і Universal, довгоочікувані серіали і програми. Це десять тисяч годин розваги, доступних для всієї родини, сказано в прес-релізі стрімінгового сервісу. Контент буде доступний на 18 мовах.Після запуску додаток SkyShowtime буде доступний європейським глядачам на пристроях Android , iOS , tvOS і веб-сайті SkyShowtime. Вартість місячної підписки змінюється, в залежності від країни:

  • У Данії — 69 Датських крон (9,26 Євро);
  • У Фінляндії — 6,99 Євро;
  • У Норвегії — 79 Норвезьких крон (7,98 Євро);
  • У Швеції — 79 Шведських крон (7,4 Євро).

Ціну підписки для Нідерландів і ще 17 держав розробники поки не назвали.

Потоковий сервіс замінить Paramount+, запущений у Північній Європі в березні 2021 року. Абоненти Paramount + перейдуть на SkyShowtime, як тільки він стане доступним. 

Sky і Comcast використовують будь-які можливості для розширення абонентської бази. Нова послуга потокового передавання-це спроба залучити більше клієнтів. За даними Sky, 22 європейських ринку, на які він заходить, це 90 мільйонів домоволодінь.

Спільний проект партнери анонсували ще в серпні 2021 року. У лютому 2022-го він нарешті був схвалений регулюючими органами в Європі. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Paramount подала в Суд на компанію, яка відкрила ресторан Mcdowell's з фільму «Поїздка в Америку», схожий на Mcdonald's.