Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Индия будет производить iPhone 14 для Apple

Індія буде виробляти iPhone 14 для Apple: Країна доводить свою технологічну ефективність

Apple Inc. прагне нарощувати виробництво в Індії, щоб скоротити втрати, які компанія зазнає через співпрацю з Китаєм, регулярно оголошують чергові карантинні заходи

Через два місяці після випуску першої партії нового iPhone 14, Apple Inc. планує виробляти телефони в Індії. Це допоможе компанії скоротити розрив між двома країнами, повідомив Bloomberg 23 серпня 2022 року.

В даний час Apple працює з постачальниками, щоб наростити Виробництво В Індії і скоротити відставання, що спостерігається в попередніх випусках новинок. Компанія досить довго співпрацювала з Китаєм, але тепер вона шукає альтернативи, тому що адміністрація Сі Цзіньпіна конфліктує з урядом США і час від часу оголошує карантин по всій країні, що порушує економічну активність.

Аналітики TF International Securities Group висловили очікування, що Apple відправить наступний iPhone з обох країн приблизно в той же час, що буде важливим орієнтиром в зусиллях компанії по налагодженню ланцюжка поставок. Foxconn Technology Group, основний виробник iPhone, вивчила процес доставки компонентів з Китаю та складання пристрою iPhone 14 на заводі на півдні Індії. Apple і Foxconn врешті-решт вирішили, що одночасний запуск в Індії та Китаї цього року не є реалістичним. Але це послужить метою на майбутнє.

Нарощування темпів виробництва iPhone в Китаї могло б стати важливою віхою для Індії. Остання активно рекламує власну "альтернативну" привабливість, поки Китай загруз у карантині. Перші Індійські iPhone 14 нібито будуть готові в кінці жовтня або листопаді. Однак представники Apple і Foxconn вирішили утриматися від коментарів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що чутки про випуск Apple "iPhone 14 Mini" і новому 10,2-дюймовому iPad не відповідають дійсності.