Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Экспорт энергоносителей США  – победа для экономики страны

експорт енергоносіїв США, згідно з останніми дослідженнями, перемога для економіки країни

У зв'язку з поступовою відмовою від використання російських енергоносіїв, США збільшила експорт своїх, і хоч обидві партії критикували такі дії президента-економіка виграє

Прогресивні демократи налаштовані проти експорту нафти з США , республіканці критикують Адміністрацію президента за продажі зі стратегічного нафтового резерву на відкритому ринку, але останні дослідження показують, що експорт нафти з США благотворно впливає на економіку країни, про це повідомив новинний портал Boston Herald 3 серпня 2022 року.

ICF, консалтингова та комунікаційна фірма від імені Американського інституту нафти (API) та Американської ради з розвідки та видобутку (AXPC) провела дослідження, що аналізує вплив скасування заборони на вивезення сирої нафти з США з грудня 2015 і по даний момент. Шестирічне спостереження показало: стимулювання експорту знизило світові ціни на Нафта приблизно на 1,93 долара за барель, а також підвищило валовий внутрішній продукт країни на 161 мільярд доларів і дало роботу 50 000 людей.

Майк Соммерс, президент і головний виконавчий директор API, зазначив, що експорт нафти допомагає забезпечувати безпеку і підтримує союзників країни. Соммерс також вважає, що якщо США відмовиться від експорту нафти, то цим займуться країни з низькими екологічними стандартами і нестабільною економічною ситуацією.

Енн Бредбері, генеральний директор AXPC, сказала: «аналіз показав, що скасування експорту нафти шість років тому дозволило американцям заощадити на паливі, запропонувала тисячі високооплачуваних вакансій і зменшила залежність США від закордонної нафти. Зараз, коли жителі нашої країни страждають від цін на нафту, збільшення світових поставок важливо для зниження цін і стабілізації ситуації в усьому світі».

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що представники OPEC відзначили важливість членства Росії в OPEC+ для успіху угоди.