Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Технология светового измерения расстояния от Innoviz будет установлен на автомобилях Volkswagen

технологія світлового вимірювання відстані від Innoviz буде встановлений на автомобілях Volkswagen з автономним керуванням

Повідомляється, що на автомобілі марки Volkswagen з функцією автономного водіння, будуть встановлені лідарні датчики від стартапу Innoviz для розвитку технологій майбутнього

Стартап Innoviz, що належить ізраїльським розробникам, схвалили до того, щоб встановити лідарні датчики на транспортні засоби Volkswagen з функцією автономного водіння, повідомив Tech Crunch 2 серпня 2022 року.

Innoviz співпрацюватиме з Cariad SE, компанією-розробником автомобільного ПЗ Volkswagen, щоб інтегрувати технології в майбутні автомобілі, що випускаються компанією. Партнерство з VW характеризується вже третім» переможним " Innoviz проектом, що дозволяє працювати в першокласними автовиробниками. У минулому квітні керівництво BMW погодилося на установку датчиків Innoviz на автомобілі марки BMW i7, що буде зроблено в 2023 році.

Volkswagen, в свою чергу, поки не прокоментував, які саме моделі піддадуться впровадженню Ізраїльських розробок. Однак компанія висловила готовність розширити передову систему ADAS і функцію автономного водіння. Представники Innoviz відзвітували про 4 млрд. доларах, які VW готова заплатити компанії, що збільшить фінансовий стан ізраїльського стартапу до 6,6 млрд.доларів.

Розробники Innoviz кажуть, що здатні досягти значного рівня продуктивності, що налічує 300 метрів візуального діапазону. Вартість технології обіцяє бути низькою, оскільки вона використовує лазер 905 нанометрів.

У компанії є конкурент в особі Velodyne, конкурент лідара, який також використовує згаданий лазер. Однак між ними є суттєва різниця в продуктивності, Velodyne досягає 128 рядків зі швидкістю до 20 кадрів в секунду, а Innoviz – 600 рядків зі швидкістю до 20 кадрів в секунду. Те ж стосується і вартості послуги, яка обчислюється тисячами доларів у конкурента і всього сотнями у ізраїльського розробника.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що інвестори Volkswagen розійшлися в думках про необхідність проведення IPO Porsche .