Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Произошло внедрение текстов песен Spotify в Google Nest Hub

Spotify в режимі реального часу тихо викладає Тексти пісень на rest Hub

Нікому не повідомлявши, Spotify впровадив функцію перегляду тексту пісень зі своєї платформи в Google Nest Hub, поки не відомо на яких саме пристроях вона з'явилася

Непомітно відбулося впровадження текстів пісень Spotify в Google Nest Hub в режимі реального часу, про це повідомив новинний портал The Verge 10 липня 2022 року. Функція вже була доступна на ПК, смарт-телевізорах та пристроях на платформі iOS і Android , і дозволяла переглядати текст пісні і слухати її.

Spotify ніяк не попереджав і не оголошував про появу цієї функції. Про те, що вона з'явилася, першими повідомили співробітники 9to5Google, які помітили значок в правому нижньому кутку сторінки програється пісні на пристроях Google Nest Hub. Натиснувши на значок, можна побачити Тексти пісень в режимі реального часу.

Поки ще не ясно, коли Spotify встиг впровадити цю функцію і на яких ще пристроях вона стала доступна.

Як повідомила компанія, першими доступ до нової функції отримали користувачі з Центральної і Південної Америки та Азії. У листопаді 2021 року функція була запропонована користувачам по всьому світу.

Раніше Spotify пропонував користувачам опцію "за текстами", створюючи цей список відтворення у співпраці з Genius. Але співпраця була припинена після того, як Spotify вибрав Тексти пісень замість Behind the Lyrics. Тексти пісень надаються компанією Musixmatch, компанією, що спеціалізується на обробці інформації музичної сфери.

Суперники Spotify вже мають подібні функції. У Amazon Echo Show і Meta Portal можна вибрати опцію для караоке в Amazon Music. YouTube Music теж не залишилася осторонь і додала Тексти пісень для пристроїв Android і iOS, також можна їх подивитися, знайшовши пісню в YouTube Music через браузер. Але Тексти пісень не змінюються відповідно до слів, що співаються в пісні, їх потрібно міняти вручну.