Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Volvo Trucks сообщает о получении рекордного заказа

Volvo Trucks повідомляє про отримання рекордного замовлення на 1000 електричних вантажівок від швейцарської компанії Holcim

Volvo Trucks ділиться новинами про найбільший комерційний контракт на постачання електричних вантажівок для Holcim, яка прагне зробити свою діяльність екологічною та стійкою

Виробник вантажівок Volvo Trucks уклав найбільший в історії компанії контракт. Згідно з його змістом, найменування бере на себе відповідальність за поставку 1000 електричних вантажівок швейцарської компанії Holcim, яка займається виробництвом будівельних матеріалів. Новину повідомив Reuters 22 травня 2023 року.

Відомо, що перші 130 одиниць транспорту будуть доставлені в найближчі 2 роки. Особливість розглянутих вантажівок в тому, що вони працюють на батареях і не виділяють шкідливих викидів в атмосферу. Вони також економлять енергію та зменшують шум. Компанія Volvo Trucks планує, що до 2030 року 50% її продажів припадатимуть на електричні вантажівки.

Контракт між Volvo Trucks і Holcim характеризується як частина розширення партнерства між двома компаніями, які, до речі, є засновниками коаліції First Movers Coalition (FMC). Остання об'єднує компанії, які використовують закупівельну потужність для створення ранніх ринків для інноваційних чистих технологій. Обидва назви приєдналися до ініціативи Science Based Targets (SBTi), що стимулює амбітні, засновані на науці дії в області клімату в приватному секторі.

Holcim вибрала електричні Вантажівки Volvo Trucks, щоб забезпечити екологічність своєї діяльності. Компанія є одним з найбільших постачальників цементу, бетону та інших будівельних матеріалів у світі, працюючи в більш ніж 70 країнах і має близько 70 тисяч співробітників. Електричні вантажівки планується використовувати для перевезення будівельних матеріалів від заводів Holcim до клієнтів в різних країнах Європи, включаючи Францію, Німеччину, Швейцарію і Великобританію. Це допоможе зменшити викиди вуглекислого газу та інших забруднюючих речовин, а також покращити якість повітря та Здоров'я людей.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  Volvo повідомляє, що випуск EX90 затримується через необхідність тестування та розробки програмного забезпечення. А також наша редакція повідомила , що Volvo представить новий компактний електричний кросовер EX30 на новій платформі SEA.