Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обновление Google TV позволит активизировать более одной учетной записи

відтепер Google TV може вмістити більше одного облікового запису

З'явилася інформація, що Google TV спільно з Chromecast випустять оновлення, функціонал якого дозволить створювати і управляти більш, ніж одним обліковим записом на Google TV

Одна з функцій, що надаються Google TV разом з Chromecast ще з кінця 2020 року, полягала в тому, що панель управління і Програмне забезпечення реєструвалося тільки на одного користувача. Необхідність підключити більше профілів стала очевидною, коли раз у раз виникали рекомендації на популярну дитячу програму Baby Shark, коли дозволилося додавати дітей в якості окремих користувачів, повідомило джерело The Verge 20 Червня 2022 року.

Персоналізовані профілі в кількості більше одного, які довго відкладалися, нарешті з'явилися з анонсом нового оновлення. Відтепер користувачі Google TV отримають довгоочікувану та бажану можливість додавати кілька профілів користувачів на пристрої завдяки оновленню на стороні сервера. Швидше за все функція переходу з одного користувача на іншого зажадає перезавантаження Додатки . Не виключено, що для додавання нового профілю доведеться і зовсім перевстановити програму цілком. Хоча для його запуску може знадобитися перезавантаження або перевстановлення програми Google TV.

Джерела підтвердили відповідну можливість після перезапуску Chromecast з Google TV. Дана маніпуляція відобразила на екрані-заставці новинку "представляємо профілі на Google TV" і пропозицію додати ще один обліковий запис Google.

Крім іншого є можливість налаштувати зовнішній вигляд і інструментарій персоналізованої сторінки під свої смаки і звички. Можна налаштувати інтерфейс за допомогою окремих списків переглядів і інтелектуальних рекомендацій, заснованих на звичках перегляду окремого користувача. Команда розробників висловила надії на те, що оновлення буде вітатися позитивно, а також виключить необхідність розбиратися в чужому списку рекомендацій.