Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Условия сделки Binance с Forbes изменились

умови угоди Binance з Forbes на 200 мільйонів доларів "змінюються" «але подробиці замовчуються

Гендиректор Binance підтвердив, що умови угоди між Binance з Forbes на 200 мільйонів доларів зазнають змін, але в подробиці вважав за краще не вдаватися

Відповідно до публікації Bloomberg за 16 червня 2022 року, гендиректор Binance Чанпен Чжао підтвердив, що умови угоди зазнають змін, але в подробиці вважав за краще не вдаватися. Однак він висловив надію на те, що Ілон Маск завершить процеси з придбання платформи Twitter.

Угода Binance Holdings Ltd. про інвестування 200 мільйонів доларів у Forbes піддалося перегляду після того, як угода видавця по виходу на біржу за допомогою SPAC зірвалася. Однак Чанпен Чжао підтвердив, що Binance все ще планує інвестиційну діяльність. "Умови змінилися, але угода продовжує перебувати на стадії переговорів», зазначив генеральний директор Binance.

Компанія також намірилася вкласти близько 500 млн. доларів в придбання Ілоном Маском Twitter Inc. за 44 млрд.доларів. Правда, виникають сумніви щодо цієї операції, оскільки мультимільярдер висловлює невдоволення щодо надлишку спам-ботів на платформі, і сумнівається, що вона «така велика», як стверджують представники компанії.

Чанпен Чжао висловив занепокоєння тим, що підприємець Ілон Маск втрачає інтерес до завершення угоди про придбання Twitter. Він зазначив, що не підозрює про те, що відбувається, проте сподівається, що покупка відбудеться. При позитивному результаті угоди мультимільярдера з Twitter великі можливості з'являться і У інших компаній, проте якщо її скасують, то і Binance може відмовитися від домовленості з Forbes. Факт того, що Ілон Маск більше не ставиться до покупки соціальної платформи з колишнім ентузіазмом, засмучує гендиректора Binance, оскільки Чжао вірив, що зможе внести в цю справу власний внесок.