Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

iPad будет похож на ноутбук

Apple планує зробити iPad схожим на ноутбук

Повідомляється, що Apple планує впровадити нові функції багатозадачності для iPad OS 16, завдяки яким зроблять пристрій наближеним до функціоналу ноутбуків, також вийдуть оновлення для iOS, watchOS, mac OS і tvOS

Команда міжнародної Бізнес - платформи https://worldbank.org.ua, грунтуючись на інформації Bloomberg , від 2 червня 2022 року, повідомляє, що компанія планує впровадження нових функцій багатозадачності для iPad OS 16, які зроблять пристрій наближеним до функціоналу ноутбуків. Також виходять оновлення для iOS , watchOS, mac OS і tvOS.

Про значні зміни в програмному забезпеченні iPad поки ще не оголошено, інформація очікується на наступному тижні, на щорічній Всесвітній конференції розробників.

Наступне очікуване оновлення iPad, iPadOS 16 буде оснащено новим інтерфейсом з можливістю багатозадачності. Функція дозволить користувачам швидко і просто перемикатися між додатками, одночасно працювати в декількох програмах і змінювати розмір вікон додатків.

У річних продажах Apple почесні 9% займає iPad, останні роки цей відсоток зростає. Але користувачі, які багато працюють з пристроєм, хочуть наблизити роботу iPad до роботи з ноутбуком. апаратне забезпечення гаджета включає в себе потужний чіп M1, що використовується в ноутбуках, і програмне забезпечення не відповідає "залізу".

Зараз користувачі iPad можуть лише запустити додаток у повноекранному режимі або запустити два Додатки паралельно. Нова опція дозволить відкривати третій додаток в маленькому вікні паралельно з усіма іншими.

Зміни в програмному забезпеченні iPad будуть стимулювати розробників на випуск нових додатків. Apple отримує від App Store щорічний дохід в 20 мільярдів доларів, зміни в iPad принесе додатковий дохід.

За інформацією Bloomberg, наступна версія програмного забезпечення iPhone , iOS 16 буде дещо змінена – крім іншого, версія обзаведеться новим екраном блокування з віджетами, отримає оновлення програми Health і повідомлень з функціями аудіо та соціальних мереж.

Інші пристрої компанії не залишаться без уваги – у macOS оновиться System Preferences, у Apple Watch зміняться циферблати, системна навігація, додатки для фітнесу. Можливо, що розумні годинник обзаведуться режимом з низьким енергоспоживанням, який дозволить працювати з пристроєм. На відміну від поточного режиму низького енергоспоживання, в якому на екрані відображається лише час.