Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Luminar нанимает новых сотрудников на руководящие должности

Luminar наймає керівників Apple, NVIDIA та Tesla

Стало відомо, що найбільша американська лідарна компанія Luminar, активно переманює керівників з компаній Apple, Nvidia і Tesla в тривалій боротьбі за таланти в області технологій автоматизованого водіння і автономних транспортних засобів

26 травня 2022 року yahoo!finance розповіли про те, як Luminar, американська лідарна компанія, активно переманює керівників Apple , Nvidia і Tesla у тривалій війні за таланти в області технологій автоматизованого водіння і автономних транспортних засобів.

Про поняття " лідар»

LIDAR (абревіатура «виявлення та дальність за допомогою світла») — це метод дистанційного зондування, який може вимірювати відстань автомобіля від об'єктів та пішоходів. Система використовує лазер для відправки імпульсів світла і датчик, який вимірює, скільки часу потрібно світлу, щоб повернутися.

Автономні водії, включаючи Cruise і Waymo, використовують його для створення 3D-карт навколо автомобіля. автовиробники , такі як Mercedes , починають використовувати датчики, щоб пропонувати більш надійні передові системи допомоги водієві в легкових автомобілях, що продаються споживачам.

Найкращі розуми йдуть до Luminar

Крістофер «CJ» Мур, директор автономних систем Apple і колишній директор програмного забезпечення автопілота Tesla, приєднався до Luminar як віце-президент з програмного забезпечення. Танер Озчелік, засновник автомобільного бізнесу Nvidia, став виконавчим віце-президентом і генеральним директором, відповідальним, серед іншого, за дослідження і розробки, а також за дочірні компанії Luminar з виробництва напівпровідників. Головний радник Tesla з питань інтелектуальної власності Кріс Любек зараз очолює відділ інтелектуальної власності.

Наймання колишніх співробітників Tesla є кращим, враховуючи активну позицію генерального директора Ілона Маска проти цієї технології. Він назвав лідар "милицею» і "безглуздою витівкою", виступаючи в рамках торжества на честь Дня автономії Tesla в 2019 році.

На початку цього місяця Apple найняла глобального директора Ford з техніки безпеки Дезі Уйкашевича, щоб той надав автомобільний досвід для зусиль виробника iPhone по виведенню на ринок безпілотного автомобіля в 2024 році. Минулого року Ford найняв колишнього керівника групи спеціальних проектів Apple Дуга Філда за його програмне забезпечення і ноу-хау передових технологій.