Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Аналитики Morgan Stanley предрекают, что Маск станет первым триллионером

аналітики Morgan Stanley пророкують, що Ілон Маск стане першим трильйонером

Новина: за рахунок зростання SpaceX Ілон Маск може в майбутньому стати першим трильйонером, протягом третього десятиліття вона зможе стати найдорожчим брендом у світі, а не тільки в космічній галузі

У жовтні 2021 року аналітики агентства Morgan Stanley провели ПРИВАТНЕ дослідження привабливості космічної індустрії для інвесторів, в ході, якого передбачили різке збільшення особистого стану генерального директора Tesla за рахунок зростання вартості компанії, що належить йому SpaceX .

Як зазначає один з експертів, Адам Джонас: «подальший розвиток технологій зможе істотно підвищити привабливість інвестицій в космічну галузь, при цьому в найближчі десятиліття на цьому ринку буде впевнено домінувати SpaceX». Джонас також зазначив, що: "говорити про космос до Starship - все одно що говорити про інтернет до Google ».

Нагадаємо, що Starship – це ракета – носій, призначена для багаторазової доставки вантажів і пасажирів на орбітальні космічні станції, місяць і Марс. Сьогодні SpaceX вже завершила розробку прототипів Старшип і навіть провела кілька успішних випробувальних польотів. Більше того, Ілон Маск має намір вже в 2023 році організувати перше в світі ПРИВАТНЕ пасажирське перевезення на місяць.

Джонас впевнений, що завдяки SpaceX і Starship американський бізнесмен має всі шанси стати першим трильйонером у світі. При цьому він зазначає, що в найближчі десять років компанія Маска коре всього буде лише " спалювати» інвестиції , тоді як позитивний потік грошових коштів почнеться до 2030 р.протягом третього десятиліття вона зможе стати найдорожчим брендом у світі, а не тільки в космічній галузі.

Нагадаємо, що на 19 жовтня, за даними Forbes , Ілон Маск продовжує залишатися найбагатшою людиною на планеті, а його особистий статок оцінюється в 222,1 мільярд доларів. На початок жовтня капіталізація SpaceX перевищила 100 мільярдів доларів. Як вважають в Morgan Stanley, дана сума є дещо завищеною і швидше за все, грунтується на потенційному прибутку компанії від орбітальних супутників Starlink , яка, за словами Маска, вже в наступному році складе 30 мільярдів доларів.