Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

компания McDonald’s выпустила проморолик с Гудковым

Біг Мак або не Біг Мак: компанія Mcdonald's випустила проморолик з Гудковим

Новина: компанія Mcdonald's зробила рекламний ролик з Гудковим, в якому він за допомогою танців з'ясує яка версія бургера краще: старий Біг Мак або оновлений Біг Мак Бекон

На що тільки не йдуть компанії, щоб привернути до себе покупців, користувачів, і, відповідно — збільшити кількість продажів! На різні хитрощі, і навіть...клонування! Так вирішила вчинити і всесвітньо відома ресторанна мережа.

Комік Олександр Гудков подвоївся в новому рекламному ролику компанії Mcdonald's. у гумористичному відео, представленої глобальною мережею ресторанів, він за допомогою танців з'ясує: яка версія бургера краще: старий Біг Мак або оновлений Біг Мак Бекон?

Новий баттл від Mcdonald's запускається в мережі під хештегами: Всеещебігмак або Уженебігмак? Це і належить з'ясувати коміку, за допомогою танцювальної битви. Про цю новину офіційно повідомила прес-служба організації.

Новий ролик носить явно іронічний характер: під знамениту раніше пісню «дві м'ясних котлети гриль» актор постане в двох образах, які служать символом класичного і оновленого бургера.

Крім нового відеоролика, компанія запустить «битву фастфудів» в соціальних мережах Вконтакте і Instagram. Користувачам належить придумати продовження пісні на тему: який Біг Мак краще. Переможці отримають промокод на бургер.