Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Slack использует технологию искусственного интеллекта

Slack використовує технологію штучного інтелекту для покращення спілкування та роботи користувачів

Надійшли новини про те, що Програма Slack буде використовувати штучний інтелект для допомоги користувачам в спілкуванні і роботі: що робить найменування настільки популярним

Slack, програма допомагає людям спілкуватися і працювати разом в Інтернеті, стане ще розумнішими за допомогою штучного інтелекту, який зможе писати повідомлення, робити нотатки і зведення. Про цю новину повідомив CNBC 4 травня 2023 року.

Slack характеризується, як програма, яка допомагає людям взаємодіяти. Розробники платформи обіцяють, що вона стане працювати ще ефективніше, чого вдалося досягти завдяки впровадженню технології штучного інтелекту. Останній посприяє написанню повідомлень, заміток і зведень. Slack також допомагає створювати групи, канали, і обмінюватися повідомленнями, файлами і дзвінками. Вона може підключатися до інших допоміжних програм, наприклад, Google Drive або Office 365, щоб легко ділитися документами з колегами.

Представники компанії заявили про те, що прагнуть робити програму ще розумнішою за допомогою ШІ, спеціальної технології, яка буде розуміти і створювати тексти на різних мовах. Slack використовує AI для формування текстових повідомлень. Наприклад, якщо людина виявила занадто багато повідомлень, які були опубліковані на каналі, вона може попросити програму коротко описати їх вміст без необхідності перечитувати все самостійно.

Однак розробники платформи відзначили, що нововведення будуть додаватися і далі, поступово освоюючи нові функції протягом року. Найменування зобов'язується захищати особисті дані користувачів, підкреслюючи, що вони будуть використані для навчання ШІ.

В даний час Slack має такі функції та функції, як:

  • Спілкування з колегами по тексту, голосу або відео.
  • Створення каналів для різних проектів або тем.
  • Передача файлів і медіа.
  • Підключення до інших програм.
  • Автоматизація рутинних дій.
  • Співпраця з людьми з інших компаній.
  • Запис аудіо та відео повідомлення.
  • Використання безпеки та шифрування.
  • Аналіз виконаної роботи.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Slack анонсувала нововведення, які нададуть нові функції для поліпшення використання програми. А також наша редакція повідомила , що Strac підключається до Slack, OneDrive та інших служб автоматичного редагування конфіденційної інформації.