Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Выставка-ярмарка спортивной рыбалки Sportfiskemässan 2023

Міжнародна виставка-ярмарок спортивної риболовлі Sportfiskemässan 2023, 17-19 березня

У Стокгольмі, Швеція, відбудеться щорічний захід, присвячений рибальству. Триденна подія, організована Easyfairs Group, відбудеться у виставковому залі Stockholmsmässan

Sportfiskemässan-найбільша виставка спортивної риболовлі в Швеції! Захід обіцяє масу позитивних емоцій, зустрічі і знайомства з любителями і професіоналами за інтересами. У триденну програму ярмарку включені лекції, фільми про риболовлю, змагання, демонстрація спортивних човнів і рибальських снастей. 

У рамках заходу виступлять сильні партнери, які закликають підвищити обізнаність і інтерес до спортивного рибальства і сприяють збереженню рибних запасів. Інтерес до ярмарку однаково великий серед людей різного віку, професіоналів і новачків, жінок і чоловіків.

Спортивна риболовля є одним з найпопулярніших видів дозвілля нації. Більше 4 мільйонів шведів пробували спортивну риболовлю в тій чи іншій формі. Гості отримають від експонентів слушні поради та рекомендації з усіх питань, пов'язаних з риболовлею. Відвідувачам надається унікальна можливість відчути, випробувати і надихнутися напередодні сезону спортивної риболовлі.

Експоненти ярмарку продемонструють нові продукти і послуги, також гряде програма, яка презентує тенденції цього року за допомогою фільмів і лекцій, прозвучать області діяльності, що об'єднують фахівців у відповідних напрямках.

У 2023 році гряде новинка: на ярмарку спортивної риболовлі буде додатковий день «Супер четвер», що представляє масу цікавого і цікавого. З 16 березня двері виставки відкриті з 12:00 до 20:00.