Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Comp Law 2022

конференція з європейського законодавства Comp Law 2022, 8-12 серпня

Конференція в сфері європейського законодавства Comp Law 2022 пройде з 8 по 12 серпня в Кембриджі, Великобританія

З 8 по 12 серпня в Кембриджі ( Великобританія ) відбудеться конференція Comp Law 2022, присвячена цілій низці актуальних питань у сфері Європейського антимонопольного законодавства. В рамках заходу пройде кілька десятків семінарів і малоформатних сесій з метою вирішення поточних завдань і розробки практичних стратегій діяльності компаній з Великобританії і ЄС.

Вже традиційно Comp Law 2022 є місцем зустрічі керівників юридичних відділів та департаментів великих торговельних, виробничих, фінансових та енергетичних підприємств. Учасники конференції отримують можливість обмінятися досвідом, отримати інформацію про останні ринкові тенденції, обговорити найбільш спірні і конфліктні моменти роботи, налагодити контакти з новими партнерами, покупцями і постачальниками, знайти унікальні рішення для подальшого розвитку бізнесу.

В рамках конференції учасники обговорять цілий ряд актуальних трендів і напрямків в корпоративному праві ЄС:

  • Ефективне управління та стратегія розвитку юридичної служби організації;
  • Судова практика у сфері корпоративного права;
  • Поточні тенденції в податковому контролі;
  • Вирішення трудових спорів у сучасних реаліях;
  • Захист персональних даних;
  • Корпоративні ризики;
  • Санкційна політика ЄС і міжнародні угоди.

Для участі в Comp Law 2022 потрібна попередня реєстрація informaconnect.com. крім насиченої робочої порядку гостям заходу буде запропонований великий вибір розваг і можливостей для відпочинку: Екскурсії по Лондону і кампусам Кембриджа, спільні сніданки, бізнес -ланчі, вечері.