Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple анонсирует обновление операционной системы

Apple анонсує оновлення операційної системи для розумних годин, яке зосереджено переважно на віджетах

Apple ділиться новинами про запуск оновлення для смарт-годинника watchOS 10, яке буде презентовано в червні: воно обіцяє масу цікавих функцій, які безумовно сподобаються клієнтам

На запланованій у червні конференції WWDC компанія Apple обіцяє приділити велику увагу авторським розумним годинах. Гряде грандіозне оновлення, яке принесе багато нових можливостей і змін в інтерфейсі. Про цю новину повідомив Bloomberg 30 квітня 2023 року.

Серед основних нововведень відзначається повернення віджетів, які були доступні в першій версії watchOS, але потім зникли з системи. Ці невеликі елементи, які показують корисну інформацію на екрані годинника, наприклад, погоду, активність, календар, подобалися багатьом користувачам, і їх повернення – вже відмінна новина. За допомогою віджетів можна швидко дізнатися що-небудь без необхідності запуску окремих додатків.

Але обіцяні віджети працюватимуть по-новому. Наприклад, можна прокручувати різні віджети на будь-якому циферблаті, як якщо б це була стрічка на iPhone . Дане явище може нагадувати функцію стека віджетів в iOS 14, яка дозволяє складати кілька елементів в один, і перемикатися між ними. Значить, люди зможуть налаштувати екран годин так, як їм зручно.

Apple натякає на можливість змінити призначення деяких кнопок на годиннику. В даний час натиск на цифрову коронку (крутиться кнопку) викликає домашній екран з додатками. У watchOS 10 це натискання може відкривати віджети замість цього. Це означає, що Apple визнає, що формат додатків для iPhone не завжди підходить для годинника.

Це не всі новини про watchOS 10: Apple також працює над новими функціями здоров'я та фітнесу для цього року та наступних. Підтримка сторонніх циферблатів також наближається, оскільки деякі люди хочуть використовувати цей пристрій «за призначенням», щоб бути в курсі поточного часу та дати.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Windows 11 дає користувачам iPhone можливість спілкуватися по iMessages з друзями на Apple-пристроях прямо з ПК. А також наша редакція повідомила , що Apple спроектував Магнітний роз'єм для зовнішнього акумулятора в стилі MagSafe, щоб живити AR-гарнітуру.