Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подборка интересных документальных фильмов про историю успеха автомобилестроительной компании Bentley

добірка цікавих документальних фільмів про історію успіху автомобілебудівної компанії Bentley

Плейлист відеороликів про один з найвідоміших автомобілебудівників, що виробляють авто класу «люкс». Підбірка відео про автоконцерн "Бентлі»на "Ютубі".

Одного разу одна людина загорілася мрією: «Хочу створювати хороші і швидкі автомобілі... найкращі!"Звали цю людину Уолтер Оуен Бентлі. Сьогодні може точно сказати, що у нього вийшло! Авто Bentley - «неперевершена комбінація спортивної потужності і елегантності». Щоб досягти свого Олімпу, компанії довелося пройти 100-річний шлях, де було місце і винаходам, і тріумфам, і ризику, і крутим поворотам. При цьому їй вдалося найважливіше: пронести свою місію крізь роки, вбираючи всі важливі інновації . Про те, як розібраний в батьківському гаражі велосипед перетворився в автомобіль, гідний королів, сьогодні розповість наша добірка документальних відеороликів. Дивіться і слухайте про історію успіху британського автомобілебудівника, що виробляє авто класу "люкс" в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Захоплюючі ролики про " Бентлі»:

  • Документальний фільм « Історія Bentley». Детальний відео з історичними кадрами про те, як створювалися найстильніші і швидкі автомобілі.
  • Документальний фільм " Галілео. Bentley». Популярний канал підготував 20-хвилинний сюжет про те, як роблять одні з найрозкішніших автомобілів світу.
  • Документальний фільм «всередині розкішного заводу Bentley». "Лови момент «уточнює, що за століття понад 197 000 щасливців вже встигли знайти свої» Бентлі", притому 84% машин експлуатуються досі. Сьогодні компанія виробляє по 85 авто в день. Як же їй вдається поєднувати інновації та ручну роботу?
  • Документальний фільм « ВИРОБНИЦТВО автомобілів Bentley / / АвтоВести 139"» Артем Красулін побував на заводі Крю у Великобританії, щоб показати, де і як збирають Легендарні «Бентлі».
  • Документальний фільм «фамільні історії. Вип. 24. Уолтер Оуен Бентлі"» "Авто Плюс" підготував цікавий сюжет про чудового у. О.
  • " НАЙДОРОЖЧИЙ БЕНТЛІ В ІСТОРІЇ - І ЙОГО ВЖЕ НЕ МОЖНА КУПИТИ! Огляд Bentley Mulliner Bacalar"»