Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Lucid анонсирует запуск поставок новых электрических седанов

Lucid анонсує запуск поставок нових електричних седанів» Stealth Appearance " Air з темною обробкою

Lucid ділиться новинами про запуск поставок клієнтам електричних седанів, замовлених ще в серпні: транспортні засоби вже доставлені до Каліфорнії, і тепер з'являються в інших штатах

Особливість марки Lucid полягає в тому, що компанія прагне зробити автомобілі, які здатні подолати великі відстані без підзарядки. До того ж електромобілі цієї марки відрізняються за зовнішніми характеристиками: переважна більшість екземплярів темні або чорні, глянцеві або матові. Тепер компанія оголосила, що готує поставки клієнтам по США , які зробили замовлення ще в минулому серпні. Про цю новину повідомив The Verge 20 квітня 2023 року.

Не дивно, що автомобілі Lucid коштують більше, ніж традиційні електрокари. Проте, на ні є попит, і почасти тому що клієнти мають можливості внести деякі зміни в загальний дизайн транспорту, наприклад, вибрати інші колеса. Перші покупці отримали свої машини в Каліфорнії, де знаходиться штаб-квартира компанії Lucid. Скоро такі машини будуть в інших штатах, де є зарядні станції для електричних авто.

Lucid добре продає свої машини, оскільки вони дуже швидкі та економічні. Цього року вона продала більше, ніж у минулому. Найменування отримало нагороду за кращу нову машину від журналу MotorTrend. Lucid успішно конкурує з Tesla Model S, Porsche Taycan і Audi e-tron GT.

Історія компанії починається з 2007 року, коли вона з'явилася під назвою Atieva. Спочатку компанія була зосереджена на розробці батарей для електричних автомобілів і гоночних машин. Найвідоміша модель Lucid Air характеризується в якості першої для компанії, представленої в 2016 році і поставляється з кінця 2022 року.

Lucid Air має чотири варіанти комплектації: Pure, Touring, Grand Touring і Dream Edition. Вони відрізняються потужністю, дальністю ходу, ціною і особливостями дизайну. Також марка характеризується найбільшим об'ємом багажника серед всіх електричних автомобілів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Lexus оголошує концепцію Rz Outdoor: міцний електричний позашляховик отримує заслужену увагу. А також наша редакція повідомила , що Mitsubishi співпрацює з ZeroLight, щоб забезпечити клієнтам унікальний досвід детального вивчення Outlander.