Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обновленный ChatGPT успешно сдал медицинский экзамен

оновлений ChatGPT успішно склав медичний іспит, діагностувавши рідкісне захворювання за лічені секунди

Надійшли новини про те, що ChatGPT продемонстрував високі показники ефективності в медичній сфері, здавши Американський медичний ліцензійний іспит краще лікарів

ChatGPT - це активно набирає популярність штучний інтелект , який може спілкуватися природною мовою. Оновлення GPT-4 показало високі результати в медичній сфері, коли ШІ здав медичний іспит і діагностував рідкісне і складне захворювання в лічені секунди. Цю новину повідомив Yahoo 7 квітня 2023 року.

GPT-4 має такі можливості, як Переклад, спрощення та підсумовування медичної інформації та термінології, які можна використовувати для легкого спілкування з потенційними пацієнтами. Втім, розробники ChatGPT відзначають і наявність певних ризиків і обмежень, на зразок відсутності здорового глузду, емоційного інтелекту і розуміння контексту. ШІ відчуває труднощі в генерації довгих текстів, ризикуючи надати неправдиву або шкідливу інформацію.

Нещодавно GPT-4 піддався тестуванню, в рамках якого проявив навички медичного експерта. ШІ пройшов Американський медичний ліцензійний іспит (USMLE), який традиційно складають усі лікарі в США . Цей іспит складається з декількох частин, включаючи теоретичні питання та практичні завдання з діагностики та лікування різних захворювань. GPT-4 впорався з цим іспитом краще, ніж деякі дипломовані лікарі, правильно відповівши на понад 90% питань.

ШІ не тільки добре запам'ятовує факти і правила, він продемонстрував здатність аналізувати ситуації і робити логічні висновки. Варто зазначити, що GPT-4 не є єдиним ШІ, який може допомогти лікарям у діагностиці. Існують інші системи, такі як IBM Watson Health або Google DeepMind Health, які також використовують Машинне навчання та великі дані для аналізу медичної інформації. І все ж GPT-4 відрізняється вмінням генерувати природну мову на основі будь-якого тексту або запиту. Це робить його більш гнучким та адаптивним до різних сценаріїв та потреб.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що ChatGPT на порозі повторення « iPhone Moment", що становить серйозну загрозу для Google. А також наша редакція повідомила , що група з етики технологій подає скаргу до FTC на OpenAI і вимагає призупинити комерційне використання GPT.