Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Cервис электронной коммерции запустит в США компания TikTok

TikTok готує до запуску сервіс електронної комерції в США

TikTok ділиться новинами про плани розширення бізнесу у вигляді сервісу TikTok Store, який дозволяє користувачам купувати товари прямо з програми, на американський ринок

Розважальний додаток TikTok активно набирає обертів в області комерції. Компанія анонсувала новий сервіс електронної комерції під назвою TikTok Store в Китаї, і тепер збирається вийти на інші ринки, включаючи США . TikTok Store обіцяє стати серйозним конкурентом для інших платформ, таких як Amazon , Shopify або Instagram. Новину повідомив TechCrunch 28 червня 2023 року, посилаючись на Sensor Tower.

Аналітична компанія Sensor Tower розповідає, що TikTok є одним з найбільш скачуваних додатків в світі. У 2023 році додаток було встановлено понад 2 мільярди разів на пристроях з iOS і Android . У США статистика демонструє використання Додатки 100 мільйонів активних користувачів Щомісяця, а середній час на платформі становить близько півгодини. Це означає, що TikTok має величезний потенціал для залучення покупців і продавців.

TikTok Store надає можливість купувати товари, брати участь в різних акціях і конкурсах від брендів і відеоблогерів. Відомо про співпрацю платформи з такими компаніями, як HP , Burger King , Ally Financial та іншими. Тому вона гарантує залучають кампанії, підштовхуючи користувачів на те, щоб ділитися власними відео і відгуками про товари.

TikTok має величезну аудиторію, яка бере активну участь у створенні та розповсюдженні тенденцій. Платформа пропонує захоплюючий спосіб показати товари в дії, ніж традиційні фото або текстові описи.

І все ж найменування стикається з рядом проблем і викликів. TikTok повинен переконати користувачів, що забезпечує безпеку та якість транзакцій та доставки товарів. Компанія зобов'язана дотримуватися законів і правил, які регулюють ринок електронної комерції в різних країнах. Не менш важливо утримати користувачів від переходу на інші додатки, які пропонують інші умови або більший вибір товарів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що TikTok пропонує творцям контенту заробити на відеорекламі. А також наша редакція повідомила , що TikTok Shop зміцнює позиції в Південно-Східній Азії, затьмарюючи лідерство Shopee і Lazada.