Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Volkswagen запускает пятилетнюю инвестиционную операцию

Volkswagen запускає п'ятирічну інвестиційну операцію на 193 млрд. доларів, щоб досягти мети по електризації

Volkswagen ділиться новинами про плани п'ятирічного інвестування у виробництво акумуляторів і ряду операцій в Північній Америці, при цьому витрати на ДВС знизяться з 2025 року

Volkswagen ставить перед собою завдання, досягти мети 50-відсоткових продажів електромобілів у всьому світі до 2030 року. Частина багатомільярдних інвестицій піде на забезпечення електрифікації та цифровізації виробництва. Цю новину повідомив Reuters 14 березня 2023 року.

Аналітики очікують більше інформації протягом поточного вівторка про поліпшення роботи програмного підрозділу Cariad. Відомо, що в минулому році воно понесло операційний збиток у розмірі 2,1 млрд.євро. Тепер планується "захистити" 15 млрд. євро акумуляторними заводами і сировиною. Останнє є пріоритетним, потім буде розгорнуто будівництво.

Інвестиції в технологію ДВС досягнуть піку в 2025 році, і з тих пір будуть знижуватися. В цілому вся фінансова діяльність має на меті виконати близько 10 пунктів загального плану. Член правління компанії виступив із заявою в понеділок, сказавши, що автовиробник охоплений в Європі трьома функціонуючими заводами, тому команда не поспішає вибирати нові ділянки. Відомі плани про будівництво першого північноамериканського заводу в Канаді, який почне працювати в 2027 році.

Раніше в цьому місяці Volkswagen опублікував оптимістичний прогноз на майбутній рік, що посприяло зростанню акцій. Компанія сподівається на зростання виручки до 15% при збільшенні поставок на 14%.

Також компанія натякнула про плани на оприлюднення результатів «віртуальної історії справедливості», ініційованої Blume, через яку різні бренди компанії готуються до лістингу. Найбільш вірогідним кандидатом на фондовому ринку є акумулятор PowerCo. У листопаді агентство Reuters повідомило, що ведуться переговори з інвесторами про покупку підрозділу напередодні можливого часткового лістингу.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Volkswagen ризикує бути відкликаним на тлі перемоги Deutsche Umwelthilfe в позові про неприпустимість термоокон.