Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Binance заявила о приостановке возможности переводить деньги в долларовой валюте

кріптовалютная біржа Binance заявила про припинення можливості переводити гроші в доларовій валюті

Binance ділиться новинами про намір призупинити виплати коштів і депозити в доларах. Зміна вступить в силу вже 8 лютого через підвищення мінімальних транзакцій в цій валюті

Стало відомо, що Binance призупинить фінансові операції, пов'язані зі зняттям і депозитом коштів у доларах. Це торкнеться міжнародних клієнтів, і обмеження вступить в силу з 8 лютого. Причиною таких нововведень виступає те, що банківський партнер компанії в особі Signature Bank в січні підвищив мінімальні суми транзакцій для доларових переказів. Цю новину повідомив CNBC 6 лютого 2023 року, посилаючись на Arkham Intelligence.

Binance продовжує наполягати на тому, що вся її діяльність ведеться в строго-позитивній формі, і грошей вистачає на всі операції. І все ж найменування оголосило про припинення деяких операцій, які зосередилися на обміні в доларах. Простіше кажучи, в найближчі дні кріптобіржа зробить недоступними введення і виведення коштів в доларах, про що було заявлено в поточний понеділок. Ясних причин для ситуації, що складається не названо.

Представники компанії підтвердили, що банківські перекази в доларах будуть припинені вже 8 лютого. Також підкреслено, що Binance спостерігає перекази у відповідній валюті лише у 0,01% наших щомісячних активних користувачів, натякаючи, що зміни не будуть так вже відчутні. Також компанія обіцяє повстати операції "якомога швидше".

Цілком очевидно, що дане оголошення спричинило різкий відтік коштів з криптогаманців Binance. Таким чином, мільйони стейблкоинов, включаючи Tether і USDC, перейшли на особисті рахунки конкуруючих бірж. Чистий відтік доларів з Binance за день склав більше 172 млн.доларів, хоча це розглядається, як «крихітна сума грошей для компанії», яка володіє криптоактивами на суму 42,2 млрд. доларів. Примітно, що дана зміна не стосується громадян США , а тільки закордонних користувачів. Варто зазначити, що вони можуть використовувати інші фіатні валюти або способи оплати для придбання криптовалюти.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Binance посприяла арешту засновника платформи цифрових активів Bitzlato, обвинуваченого в шахрайстві.