Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

На 3D-принтере напечатали роскошный дом с тремя спальнями

розкішний будинок з трьома спальнями, надрукований на 3D-принтері оцінений в 600 тис. доларів

Alquist ділиться новинами про партнерство з CPH-3D, щоб побудувати будинок з бетону, надрукованого на 3D-принтері

Alquist відома в сфері технології 3D-друку в будівництві. Компанія підключила до співпраці Стартап Click, Print, Home 3D (CPH-3D), щоб побудувати у Флориді перший розкішний будинок з бетону, надрукованого на 3D-принтері. Цю новину повідомив Yahoo 4 грудня 2022 року, посилаючись на Insider.

Одна з переваг будівлі полягає в тому, що її стіни будуть дещо вигнуті завдяки відсутності дерева, а це, в свою чергу, сприяє тому, щоб зробити будинок стійким до ураганного вітру, вогню і повені.

Попередній проект площею 1521 квадратний фут демонструється на Compass за 599 300 доларів. Все це викликає непідробний інтерес з боку громадськості вже тривалий час.

Напечатанрый на 3D-принтере дом от Alquist

Плани Alquist включають будівництво близько 200 бетонних будинків у Флориді протягом наступних п'яти років. Щоб побудувати згаданий розкішний будинок у Тампі, CPH-3D використовує 3D-принтер Alquist COBOD BOD2, модель, яка використовується для зведення трикімнатної будівлі у Вірджинії та мініатюрного будинку площею 400 квадратних футів у Данії.

CPH-3D стверджує, що може зменшити відходи будівельного проекту до 95 %, заощаджуючи час, гроші та працю на відміну від традиційних методів будівництва. Грунтуючись на цьому, гендиректор Alquist вважає, що до 2027 року буде «надруковано» більше будинків, ніж може бути побудовано традиційно.

Що ж до згаданого розкішного будинку, то в ньому є 3 спальні, кухня відкритого планування, вітальня, їдальня, а також пральня, гардеробні і дві ванні кімнати. Одна з них буде в кімнаті з унікальним вигином, щоб служити «безпечним приміщенням» в суворих погодних умовах, що дуже знайоме Флориді.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що ракетні Двигуни Firehawk планується запускати на паливі, надрукованому на 3D-принтері: проводяться випробування.