Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Renault продает 24% подразделения по F-1

Renault продає 24% підрозділу по F-1 інвесторам за 200 млн. євро

Надійшли новини про те, що група інвесторів, очолювана RedBird Capital Partners і Otro Capital, набуває 24% акцій Alpine Racing Ltd, команди Formula 1 за 200 млн. євро

Стало відомо, що група інвесторів, що включає RedBird Capital Partners, Otro Capital і Maximum Effort Investments купує чверть акцій команди Renault SA, Alpine, яка змагається у Формулі 1. На покупку частки в Alpine Racing Ltd буде виділено 200 млн. євро. Переговори розпочалися 22 червня. Новину повідомив Bloomberg 26 червня 2023 року.

В цілому бізнес оцінюється в 900 млн. доларів. Частково це пов'язано з тим, що компанія Renault прагне до планів реалізуватися в області підрозділу спортивних автомобілів. Alpine підтвердила цілі досягти беззбитковості в 2026 році і заробити 8 млрд.євро в 2030 році. Renault підкреслює, що Alpine Racing SAS, підприємство з виробництва двигунів F - 1 в Вірі-Шатійон, Франція , не бере участі в угоді і на 100% залишається у найменування.

Головний виконавчий директор Renault працює над підвищенням авторитету бренду. Компанія поетапно розширює бізнес спортивних автомобілів, не забуваючи про перехід до електрифікації. Зусилля F-1 є ключовим елементом згаданої стратегії. Розглянута угода залучає до Alpine групу досвідчених інвесторів:

  • RedBird управляє капіталом у розмірі 8,6 млрд. доларів у різних секторах, включаючи Спорт , споживчі та фінансові послуги.
  • Otro Capital, співзасновник і партнер якого Алек Шейнер приєднається до Ради директорів Alpine.
  • Maximum Effort Investments належить акторові Райану Рейнольдсу і займається просуванням брендів і медіа-проектів.

Alpine Racing Ltd відома як колишня команда Renault F1 Team. У 2021 році вона була перейменована в рамках стратегії розвитку бренду Alpine. Інвестори принесуть досвід і знання в області спорту і медіа. Вони допоможуть Alpine F1 team розвивати такі напрямки, як медіа, спонсорство, квитки, гостинність, комерційні права, ліцензування та продаж сувенірів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Renault представила концепт-кар із захистом від кібератак. А також наша редакція повідомила , що Nissan планує придбання до 15% акцій Renault EV на тлі реорганізації Альянсу.