Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple подготавливает новые часы и компьютер

Apple готує новий годинник і комп'ютер з великими екранами, повідомляє Марк Гурман

Надійшли новини про те, що компанія Apple готує до виходу новинки у вигляді розумних годин і ПК, особливістю яких є збільшений екран, якого так довго чекали клієнти

Поки одні клієнти радіють прийдешнім новинкам, інші сподіваються на факт незначних поліпшень, тому що «тільки що» купили найактуальніші пристрої. Марк Гурман, відомий аналітик Блумберг, який завоював певну довіру громадськості, зробив нові припущення. За його спостереженнями, Apple готує до анонсу і запуску нові проекти власних пристроїв. Новину повідомив 9to5mac 25 червня 2023 року.

Особливу увагу в новині приділено годиннику і комп'ютера, які обіцяють збільшені дисплеї. З одного боку шанувальники продукції Apple радіють, тому що вже давно чекають ноутбуки з великим екраном. З іншого боку виступають не дуже задоволені користувачі, які Чи не минулого тижня купили найактуальніші пристрої від компанії. Новина про те, що в поточному році вийдуть оновлення цих же пристроїв трохи засмучує клієнтів, і вони живлять надію на те, що мова про невеликі поліпшення, і вони не витратили гроші даремно на «свіжу покупку».

Суть полягає в тому, що Apple, можливо, випустить оновлені годинник Apple Watch Ultra та новий iMac з екраном більше 30 дюймів восени 2023 року. Очікується запуск другого покоління годинників Apple Watch Ultra, які призначені для екстремальних умов. Передбачається, що Apple працює над новою моделлю iMac з найбільшим екраном серед настільних комп'ютерів.

Годинник Apple Watch Ultra відрізняються від попередників дизайном і функціональністю. Вони отримали вбудований GPS , Серцевий ритмомір, киснемір та інші датчики. Новинка підтримує бездротову зарядку і може працювати в режимі стільникового зв'язку без iPhone .

IMac – це один з найпопулярніших настільних комп'ютерів від Apple, який поєднує в собі тонкий монітор і потужний процесор. Новий iMac з екраном більше 30 дюймів отримає чіп Apple Silicon, що дозволить працювати з професійними додатками, такими як Final Cut Pro, Logic Pro і Photoshop. Новий iMac також матиме вдосконалену камеру, мікрофон та динаміки для відеодзвінків та потокової передачі. Ціна і дата виходу нового iMac поки не оголошені.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Apple розробляє фітнес- Додатки для окулярів Vision Pro. А також наша редакція повідомила , що iPhone 15 анонсує сумісність з окулярами доповненої реальності Vision Pro.