Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Джеймс Кэмерон высказался по поводу погружений OceanGate

Джеймс Кемерон висловився з приводу занурень OceanGate до " Титаніка»

Надійшли новини про те, що режисер фільму «Титанік», Джеймс Кемерон, заявив, ніби попереджав компанію OceanGate про ризики занурення до затонулого лайнера, але ті " не послухали»

Джеймс Кемерон з жалем описував раніше відбулися бесіди з представниками компанії OceanGate, яка організовує тури до «Титаніку». Режисер, який має величезний досвід в зануреннях, не раз відзначав, що OceanGate не має достатнього досвіду і обладнання для такої небезпечної експедиції. OceanGate спростувала звинувачення, заявляючи, що її підводний човен Titan відповідає всім стандартам і сертифікатам. Новину повідомив BBC 23 червня 2023 року.

Ще один абзац: занурення до «Титаніка» викликають не тільки інтерес, а й побоювання за стан уламків корабля. Вчені попереджають, що» Титанік " може повністю зруйнуватися протягом декількох років через дії бактерій і солоної води. Вони закликають захистити цю історичну пам'ятку від надмірного втручання та забруднення.

Останнім часом світ переживав за долі п'ятьох людей, що занурилися до «Титаніку», але зв'язок з якими була втрачена. Тепер відомо, що човен вибухнув, не досягнувши пункту призначення, всі загинули.

Режисер фільму «Титанік» Джеймс Кемерон звинувачує OceanGate в тому, що вона ігнорувала його попередження про ризики занурення на дно океану. Кемерон, який сам спускався до місця аварії легендарного лайнера в 2012 році, сказав, що OceanGate не має достатнього досвіду і обладнання для такої небезпечної експедиції. Компанія ж здійснює занурення з 2021 року-вона приймає на борт підводного човна Titan п'ятьох осіб, щоб зробити детальні знімки уламків корабля і вивчити його стан.

Камерон не перший, хто висловив занепокоєння щодо діяльності туристичної фірми. Відомо, що OceanGate отримувала листи, що попереджають про небезпеку експедицій. Крім того, колишній співробітник компанії висловлював побоювання у зв'язку зі звітами про інспекцію.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Джеймс Кемерон виявився автором картини із зображенням Роуз для кінофільму «Титанік». А також наша редакція повідомила , що « Аватар : шлях води» все-таки заробив 2 млрд.доларів, ставши третім фільмом Джеймса Кемерона з такою касою.