Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

YouTube анонсирует функцию дубляжа видео

YouTube оголошує функцію дубляжу відео за допомогою AI

YouTube ділиться новинами про запуск нової корисної функції, яка дозволить автоматично дублювати відео на інші мови за допомогою технології штучного інтелекту

YouTube офіційно запускає нову функцію, яка буде корисна авторам і глядачам. Вона полягає в тому, щоб переводити контент відео на потрібну мову, тому що не завжди доступні ті ж субтитри. Платформа розглядає штучний інтелект (ШІ) в якості інструменту, який посприяє автоматичному формуванню дубляжу відео на інші мови. Новину повідомив The Verge 23 червня 2023 року, посилаючись на Aloud Area.

Розглянута функція дубляжу доступна завдяки технології Aloud, розробленої компанією Google , що володіє YouTube. Даний Технологія характеризується як система синтезу мови, яка імітує голоси різних людей, беручи до уваги вимову, акцент. Aloud адаптується до контексту та стилю відео, щоб створити більш природний та виразний дубляж.

Функція обіцяє працювати не тільки для відео, завантажених на YouTube, але і для відео, вбудованих на інших сайтах. Простіше кажучи, що користувачі зможуть переглядати матюкав на будь-якій мові, не залишаючи свого браузера. YouTube також планує додати функцію дубляжу до мобільного додатка та телевізійних пристроїв.

Варто відзначити, що спочатку функція дубляжу буде доступна для відео з субтитрами або там, де автоматично розпізнається текст. Потім нововведення буде вдосконалюватися, і користувачам будуть доступні мови дубляжу зі списку доступних опцій. Також можна активувати і деактивувати його за бажанням. YouTube обіцяє рекомендації щодо дубляжу на основі уподобань та історії перегляду користувачів.

Компанія висловлює надії на те, що таке нововведення утримає існуючу аудиторію і приверне нову. Функція дубляжу буде поступово впроваджуватися протягом наступних кількох місяців.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що YouTube закриває непопулярні функції Stories і Community posts і ставить на кон TikTok - клон. А також наша редакція повідомила , що YouTube TV розчаровує глядачів, вводячи непропускаемую 30-секундну рекламу в сервіс онлайн телебачення.