Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Continuum Space Systems стреContinuum Space Systems стремится упростить управлениемится упростить управление

Continuum Space Systems прагне спростити управління космічними місіями за допомогою ШІ

Continuum Space Systems ділиться новинами про розробку програмного забезпечення для планування та виконання космічних місій за допомогою хмарних сервісів та штучного інтелекту

Стало відомо про цілі компанії під назвою Continuum Space Systems, яка розробляє Програмне забезпечення для уніфікованого управління космічними місіями. Власне, вона і прагне зробити космічну галузь більш доступною і ефективною. Новину повідомив Tech Crunch 23 червня 2023 року.

Continuum Space Systems пропонує клієнтам широкий спектр послуг, від проектування та запуску супутників до аналізу даних, отриманих з них. Компанія використовує хмарні платформи, в т. ч. Microsoft Azure і Amazon Web Services, для зберігання і обробки великих обсягів інформації. Настільки зарекомендували себе найменування також гарантує ефективне створення віртуальних середовищ, в яких потім моделюються різні сценарії космічних місій.

Відомо, що дана фірма застосовує штучний інтелект (ШІ) для автоматизації рутинних завдань. У них входять:

  • Планування орбіт;
  • Оптимізація траєкторій;
  • Управління ресурсами;
  • Виявлення аномалій.

Компанія самостійно розробляє алгоритми машинного навчання, покликані допомогти клієнтам отримати цінну інформацію з космічних даних. Сама компанія, ДО РЕЧІ, заснована в 2021 році групою інженерів і вчених, які мають досвід роботи в космічній галузі. NASA, Європейське космічне агентство, SpaceX і Blue Origin виступають підтримкою Continuum Space Systems, яка сподівається зайняти лідируючі позиції в області космічного ПЗ.

Найменування відомо і тим, що надає клієнтам готові рішення, а також дає можливість налаштовувати ті чи інші команди і плани під свої потреби. Компанія пропонує модульний підхід для вибору різних функцій та аналізів для місії, від збору, передачі інформації до проектування багатотільних орбіт. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що супутникова мережа AST SpaceMobile передала сигнал 4G LTE з космосу на Землю. А також наша редакція повідомила , що Індонезія ЗА ПІДТРИМКИ SpaceX запустить супутник для поліпшення Інтернету.