Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Маск против Цукерберга

Маск проти Цукерберга: мільярдери готуються вирішити суперечки боєм в клітці

Надійшла новина про те, що Ілон Маск і Марк Цукерберг оголосили про намір влаштувати бій у клітці за правилами MMA, щоб визначити, хто з них є лідером в області ШІ

Суперечки між засновниками компаній Ілоном Маском і Марком Цукербергом перейшли на нову стадію. Вони вирішили залагодити свої розбіжності в незвичайній формі-боєм в клітці. Принаймні, про це розмовляють два мільярдера в Twitter. Новину повідомив BBC 22 червня 2023 року.

Маск і Цукерберг вже давно конкурують у галузі штучного інтелекту, космічних польотів та соціальних медіа. Вони часто критикували один одного за підходи до розвитку технологій та впливу на суспільство. Розглянутий бій в клітці обговорюється між підприємцями, і розмову про це почав Маск. Він заявив про готовність " до бою в клітці» з Цукербергом. Марк відповів проханням "надіслати місцезнаходження". Ілон запропонував "Октагон Вегаса", існуючий ринг, який використовується для поєдинків UFC, який знаходиться в Лас-Вегасі, штат Невада.

Після цього Маск став «хвалитися» прийомом «морж», який полягає в тому, щоб лягти на противника і не рухатися, і навіть надіслав відеоматеріал за участю справжніх моржів. Він підкреслив, що найбільше його тренування – підкидання діток в повітря. Тим часом Марк нещодавно виграв турніри з джиу-джитсу...

Не дивно, що це викликало певний резонанс серед користувачів Інтернету, які більш-менш серйозно обговорюють те, що відбувається. Враховуючи, як часто Ілон Маск публікує жартівливі твіти, на кшталт «" я куплю завод кока-коли "або навіть" футбольну команду Манчестер Юнайтед », чого він згодом не робить, більшість людей сходяться на думці, що це такий піар хід з метою привернути увагу аудиторії.

Хоча деякі користувачі дійсно розглядають те, як Ілон міг би перемогти Марка, враховуючи вагову різницю. Втім, всі пам'ятають про те, що Цукерберг професійний боєць.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Ілон Маск відвідав Китай вперше за три роки і обговорив з чиновниками перспективи Tesla на китайському ринку. А також наша редакція повідомила , що Марк Цукерберг не заперечує проти звільнення підлеглих.